Sırala

Türler

Tür:

3D Animasyon Filmleri

3 film bulundu
Kahramanlar Takımı 2017 animasyon full 720p izle

Kahramanlar Takımı 2017 animasyon full 720p izle Güçlü Maymun Kral cennet ve dünya arasında özgürce dolaşabilmektir. Ancak günün birinde tanrıları kızdıran güçlü karakterin güçleri elinden alınır ve Beş Element Dağı’nda bir buz kütlesinin içine hapsedilir. 500 yıl boyunca hapis kalan kralın varlığı artık bir efsaneye dönüşmüştür ve gerçekliğini kaybetmiştir. Küçük Liu ise masaldan oldukça etkilenen küçük bir çocuktur. Bir gün dağ canavarlarının kasabasına saldırması üzerine kasabadan küçük bir kızı da kurtararak kaçmayı başaran Liu tek çareyi Beş Element Dağı'na sığınmakta bulur. Canavarların peşlerine düştüğünü bilen Liu saklanmaya çalışırken Maymun Kral'ın hapis kaldığı yeri bulur ve yanlışlıkla onu serbest bırakır. Tek isteği özgür kalır kalmaz evine – Çiçek ve Meyve Dağı’na - geri dönmek olan Maymun Kral bileğindeki mührün tamamının çözülmemiş olduğunu fark eder. İstemeye istemeye başlayan bu yardımlaşmada doğru motivasyon ve destekle Maymur Kral ve küçük Liu kasabayı kurtarmaya çalışacaklardır... Tian Xiao Peng'in yönetmenliğini üstlendiği filmin seslendirme kadrosunda Jackie Chan, Nickie Bryar, Feodor Chin yer alıyor

6.7 IMDB Puanı 182 İzlenme
Şirinler 3 Kayıp Köy izle Smurfs: The Lost Village türkçe dublaj full

Şirinler 3 Kayıp Köy izle Sinema filmimiz Şirinler 3 Kayıp Köy full izle dil seçeneklerinden Şirinler 3 Kayıp Köy türkçe dublaj izle dilerseniz tek part olarakta 720p 1080p kalitede Şirinler 3 Kayıp Köy türkçe altyazılı izle yada bu filmi Şirinler 3 Kayıp Köy sinema çekimi izle ek olarak orijinal Şirinler 3 Kayıp Köy izle sansürsüz izle ve tadını çıkar "Şirinler 3 Kayıp Köy" Yönetmenliğini Kelly Asbury' ın üstlendiği bu eğlenceli yapım için geri sayım başladı. 2017 Nisan ayında vizyonsa gireceği konuşulan Şirinler: Kayıp Köy filminin hayran kitlesi büyük, küçük herkesi kapsıyor. Yediden Yetmişe Herkesin Çizgi filmi: Şirinler Mavi tatlı Şirinler, birçoğumuzun ortak noktasıdır. Önceki Şirinler filmlerinin devamı olan serinin üçüncü yapımında yine, yeni maceralar sizinle. Yepyeni bir serüvenle karşınızda olacak Sakar Şirin, Şirin Baba ve Güçlü Şirin kayıp bir ormanda, çok büyük bir hazinenin peşine düşer. Bu hazine, büyük, şirin mi şirin bir köydür. Ve artık bu köyün kaderi Şirinler'in elindedir. Fakat Şirinler'in büyük düşmanı Gargamel' de bınkayıp köyün peşindedir. Gargamel'in tüm kötü oyunlarına rağmen, Şirinler' in köyü kurtarıp kurtaramayacağını 2017 Nisan'ında görüceğiz. Şirinler: Kayıp Köy izle, linklerini görmeye çok az kaldı. Hadi çocuklarınız ile güzel ve eğlenceli bir film için Şirinler: Kayıp Köy' ü sakın kaçırmayın. Tatlı mavi Şirinler ve Gargamel'in yeni maceraları için sayılı günler kaldı. Sizde sevdikleriniz ile bu eğlenceli animasyon filmini kaçırmayın. Hd film izle kalitesinde ayfilmizle.net farkıyla filmlerimizi izleyin (Şirinler 3 Kayıp Köy) isimli sinema filmini sitemizden izlediniz. Film hakkında yorum yapmayı unutmayın.

7.1 IMDB Puanı 6,675 İzlenme
Çılgın Hırsız izle Despicable Me türkçe dublaj full

Çılgın Hırsız izle Sinema filmimiz Çılgın Hırsız full izle dil seçeneklerinden Çılgın Hırsız türkçe dublaj izle dilerseniz tek part olarakta 720p 1080p kalitede Çılgın Hırsız türkçe altyazılı izle yada bu filmi Çılgın Hırsız sinema çekimi izle ek olarak orijinal Çılgın Hırsız izle sansürsüz izle ve tadını çıkar "Çılgın Hırsız" Gru adındaki kafası karışık ve kötü gözü pek bireyin en büyük hayali dünyanın uydusu Ay`ı ele geçirmektir. Aslında çevresi barış ve huzurla bezeli, renk renk çiçeklerle çevrili, güleryüzlü komşuluk ilişkilerinin sürdüğü bu varoş semtinde sükuneti bozan tek olgu Gru`nun bu hırslı halidir. Bu banliyöde, bu yaşantıyı bozacak bir sır bulunmaktadır, bu giz Gru`nun kötü emelleridir. Banliyönün en bakımsız ve çirkin evinde yaşayan Gru, küçük köleleri ile birlikte dünyanın kaderini değiştirecek bu planını uygulamaya sokmak için son hazırlıklarını yapmaktadır. Gru, dünyanın uydusu Ay’ı çalmayı kafaya koymuştur bir kez! 3 küçük yetim olan Margo, Edith ve Agnes, bu habis ruhlu adamla karşılaştıklarında ise, hiç kimsenin göremediği bir ayrıntıyı ayrım ederler: Gru onlar için potansiyel bir baba adayıdır. Hd film izle kalitesinde ayfilmizle.net farkıyla filmlerimizi izleyin (Çılgın Hırsız) isimli sinema filmini sitemizden izlediniz. Film hakkında yorum yapmayı unutmayın.

8.8 IMDB Puanı 718 İzlenme

Full Film izle

Film izle

Hd Film izle

2017 filmleri izle

Yerli Film izle

hizlifullfilmizle.com Filmi Hd izleme Siteniz

Filmi FuLL izleme Siteniz hizlifullfilmizle.com

Film izleme Ve Hd Film izleme Sitesi

hizlifullfilmizle.com

Kahramanlar Takımı 2017 animasyon full 720p izle