Sırala

Türler

Tür:

Dini Filmler

8 film bulundu
Bezmi Ezel 2017 yerli film full hd 720p izle

Bezmi Ezel 2017 yerli film full hd 720p izle Yerli yapım korku gerilim filmi Bezmi Ezel izle, Bezmi Ezel 2017 izle ve Bezm-i Ezel full hd izle ile birlikteyiz. Yasemin ve Mustafa birbirlerini çok seven ve aralarındaki bazı engellere rağmen birlikte yaşayan iki aşıktır. Yasemin Hristiyandır, Mustafa ise Müslümandır. Birlikte İzmir’de hayatlarını sürmektedirler. Son günlerde Yasemin kabuslu rüyalar görmektedir. Bu durum onu çok rahatsız eder. Hristiyanlık geleneğine göre bir papazın yardım etmesi gereken durumdur. Papaza görünür fakat papaz efendi bu soruna bir çare bulamaz. Sevgilisi bu vahim duruma el atar ve tanıdığı Mansur Hoca’yı çağırır. Mansur Hoca genç kız üzerinde yaptığı araştırmalar sonucunda çok tehlikeli bir cin kabilesinin genç kıza musallat olduğunu belirler. Bu lanetin nereden bulaştığını bilen yoktur. Yasemin bu ruhani korkunç varlık tarafından rahatsız edilirken , çözüm için gerekeni yapmaya hazırdırlar. Aykut Can Demirel yönetmenliğinde yeni bir korku filmi izleyiciye sunuluyor.

6.3 IMDB Puanı 465 İzlenme 1 Yorum
Günah 2017 full tek part 720p izle

Günah 2017 full tek part 720p izle 2017 yerli dram filmleri içinde gösterime girmeye çok az bir zaman kalan günah filmi gerilim temasıyla izleyenlerin beğenisine sunulacak. henüz yeni açıklanan film ile ilgili pek fazla bilinmemektedir. ancak önümüzdeki günlerde film ile ilgili olarak birçok detayı size sunacağız. bu yerli gerilim filmi oldukça ses getirecek bir film olması yanı sıra oldukça da korkutucu bir filmdir.

4.7 IMDB Puanı 416 İzlenme 1 Yorum
Perde Ayn-ı Cin 2017 full hd tek parça 720p izle

Perde Ayn-ı Cin 2017 full hd tek parça 720p izle 10 Mart 2017’de vizyona giren oldukça yeni bir film Perde Ayn-ı Cin. Filmin baş karakteri Okan korku türünde kitaplar yazan bir yazardır. Son kitabını yazmak için memleketi Antalya’ya gelir ve gözleri bozulmuştur fakat gözlük kullanmaya bir türlü alışamamıştır. Tedavi olmak için göz doktoru olan arkadaşı Levent’e gide ve lazer ameliyatı olur. Gözlüklerden kurtulmaya kurtulmuş ancak bu ameliyat ona bambaşka sorunların kapılarını aralamıştır. Ameliyat sırasında bir gözündeki perdenin tamamen kalkmasından dolayı, yazarımız Okan çok tuhaf şeyler görmeye başlamıştır. Görünmeyen varlıkları, ruhlar ve cinler alemini gören Okan bu kabustan kurtulmak için çok çeşitli yollara başvuru ancak kendisini bekleyen çok kötü bir sürpriz vardır. Bakalım Yazar Okan bu istemediği alemden kurtulabilecek mi? Bunun için; perde ayn-ı cin full izle şeklinde aratarak kesintisiz izleyebilirsiniz. En mükemmel kalitede izlemek istiyorsanız, perde ayn-ı cin full hd izle şeklinde aramanız yeterli olacaktır.

454 İzlenme
Lanet Ervah Cinleri 2017 full hd tek parça izle

Lanet Ervah Cinleri 2017 full hd tek parça izle Teoman Gündüz yönetmenliğiyle 28 Nisan 2017 itibariyle vizyonda olacak Lanet: Ervah Cinleri full izle filmi yerli yapım gerilim ve korku filmidir. Sinema eğitimi alan dört öğrenci yaşanan bazı olaylar ve söylentiler üzerine terk edilmiş bir köye doğru yola yola çıkarlar. Gençler bu terk edilmiş köyde başlarına ne geleceğini hiç bilmeden yola çıkmışlardır ve orada korkunç bir gerçekle yüz yüze geleceklerinden habersizdirler. Köyde yaşadıklarını sürekli kayıt altına alan öğrenciler bunu tek bir kameranın yardımıyla yaparlar. Lanet: Ervah Cinleri tek part izle filmiyle yaşanan garip olaylardan sonra ihbar üzerine köye gelen polisler bu kamerayı bulacak ve gençlerin yaşadıkları dehşet dolu anlar tüm gerçekliğiyle gözler önüne serilecektir.

6.5 IMDB Puanı 996 İzlenme
Deccal 2 izle yerli filmi full sansürsüz

Deccal 2 izle Yerli sinema filmimiz Deccal 2 full izle dilerseniz yerli film izleme seçeneklerinden Deccal 2 tek parça izle dilerseniz tek part olarakta 720p 1080p kalitede Deccal 2 sansürsüz izle yada bu filmi Deccal 2 sinema çekimi izle ek olarak orjinal Deccal 2 görüntü kalitesinde izle ve tadını çıkar "Deccal 2" Filmin ilk serisi 2015 yılının yaz aylarında vizyona girerek sinemaseverler ile buluşmuştur. Filmin devam niteliğinde olan Deccal 2 ise 16 Haziran 2017 yılında vizyona girecektir. 2017 yapımı yerli korku film olma özelliği ile dikkat çekmektedir. Serinin ilk filminde baş karakter olarak görev alan Duygu ev sahibi olan Nurdan'ın etkisinde kalarak onun tarikatının şeytan ile iş birliği yaptığına şahit olduktan sonra korku ve gerilim dolu anlar yaşanmaya başlanmıştır. Film serisinin devam niteliğinde olan Deccal 2'de iblisin tüm dünyaya hakim olup olamayacağı konusu işlenmektedir. Deccal 2 Filimin Yönetmeni ve Oyuncuları Kimlerdir? Deccal 2 filminin yönetmeni ve oyuncuları hakkında şuana kadar herhangi bir bilgi edinememiştir. Ancak korku ve gerilim türü filmleri seven sinema severlerin sabırsızlıkla beklediği bir filmdir. Özellikle Türk yapımı korku ve gerilim filmleri son yıllarda uluslararası anlamda adından baya bir söz ettirmiştir. Deccal 2 filmi 16 Haziran 2017 tarihinde vizyona girdikten sonra tarayıcılara Deccal 2 izle yazıldığında birçok internet sitesinde yüksek görüntü kalitesinde izlenebilecektir. Sinema severler tarafından serinin devam niteliğindeki filmi büyük bir heyecanla beklenmektedir. Hd film izle kalitesinde ayfilmizle.net farkıyla filmlerimizi izleyin (Deccal 2) isimli sinema filmini sitemizden izlediniz. Film hakkında yorum yapmayı unutmayın.

7.1 IMDB Puanı 1,757 İzlenme
Çağrı izle The Message türkçe dublaj full

Çağrı izle Sinema filmimiz Çağrı full izle dil seçeneklerinden Çağrı türkçe dublaj izle dilerseniz tek part olarakta 720p 1080p kalitede Çağrı türkçe altyazılı izle yada bu filmi Çağrı sinema çekimi izle ek olarak orijinal Çağrı izle sansürsüz izle ve tadını çıkar "Çağrı" 6’ıncı yüzyılda Mekke’de gerçekte yaşanmış olan filmde belde ileri gelenlerinin Mekke’yi köleliğin alkol ve uyuşturucu gibi maddelerin pençesinde yönettiği anlatılmakta. Kız çocukların yeni doğduklarında canlı olarak gömüldüklerinin işlendiği acımasız bir devirde geçmekte. Böyle karanlık bir çağ arasında Hz. Cebrail tarafınca ziyaret edilen Hz. Muhammed, kullanıcılarını tek bir Tanrı’ya tapmaya davet etmekte ve şehre hükmedenlerin vahşi idare türüne karşı çıkmaktadır. Sitemizden 720p seçeneği ile çağrı HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki The Message film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. Hd film izle kalitesinde ayfilmizle.net farkıyla filmlerimizi izleyin (Çağrı) isimli sinema filmini sitemizden izlediniz. Film hakkında yorum yapmayı unutmayın.

8.8 IMDB Puanı 696 İzlenme
Ezan izle yerli filmi full sansürsüz

Ezan izle Yerli sinema filmimiz Ezan full izle dilerseniz yerli film izleme seçeneklerinden Ezan tek parça izle dilerseniz tek part olarakta 720p 1080p kalitede Ezan sansürsüz izle yada bu filmi Ezan sinema çekimi izle ek olarak orjinal Ezan görüntü kalitesinde izle ve tadını çıkar "Ezan" Dini filmlerin son birkaç sene içerisinde çok daha nitelikli bir yapı ile adımlar attığı açık bir gerçek. Özellikle de Ezan izle yapımı bu gerçeği sonuna kadar hissedeceğiniz türden çıkarımları da içerisinde bulunduruyor. Film ilk dakikadan itibaren sizleri etkisi altına alacak ve sağlam bir yapım olduğunu da sonuna kadar kanıtlayacaktır. İnançsız, asi ve asabi bir genç olan Ali, bu asabiyeti yüzünden işten çıkartılır. Bunun üzerine barda çok derecede alkol alan Ali, bar çıkışı evine giderken küçük bir kız çocuğuna çarpar ve kızı kanlar içinde hadise yerinde bırakarak kaçar. Ancak Ali’nin unuttuğu bir şeyler vardır... Hem de hayatını alt üst edecek şeyler... Film Fethiye, Muğla’da çekildi. Hd film izle kalitesinde ayfilmizle.net farkıyla filmlerimizi izleyin (Ezan) isimli sinema filmini sitemizden izlediniz. Film hakkında yorum yapmayı unutmayın.

3.8 IMDB Puanı 1,108 İzlenme
Hz Muhammed: Allah’ın Elçisi full türkçe dublaj izle

Hz Muhammed: Allah’ın Elçisi izle Sinema filmimiz Hz Muhammed: Allah’ın Elçisi full izle dil seçeneklerinden Hz Muhammed: Allah’ın Elçisi türkçe dublaj izle dilerseniz tek part olarakta 720p 1080p kalitede Hz Muhammed: Allah’ın Elçisi türkçe altyazılı izle yada bu filmi Hz Muhammed: Allah’ın Elçisi sinema çekimi izle ek olarak orijinal Hz Muhammed: Allah’ın Elçisi sansürsüz izle ve tadını çıkar "Hz Muhammed: Allah’ın Elçisi" Çağrı filminin insanlar üzerinde oluşturmuş olduğu etki her zaman geniş kapsamlı bir başarı ile pekişmektedir. Özellikle de bu başarı dahilinde sizler Hz Muhammed’in hayatını sağlam bir sinema yönetmenliği sayesinde izlemiş oldunuz. Bu noktada da aradan geçen uzun süre aynı temaya bambaşka bir bakış kazandıracak olan Hz Muhammed: Allah’ın Elçisi izle filmini de bizler için getirmektedir. Aslına bakacak olursak filmin temasındaki genel hissiyat, her sahnesinde fazlasıyla kendisini göstermeyi başarıyor. Kaldı ki son din İslamiyet’in insanlar üzerine yaymış olduğu naif etki, filmi de özel kılacak pek çok anı beraberinde getirmiş olacak. Bu sebepte dolayı da sizler İslam’ı insanlık için yaymış olan en kutsal ve mübarek elçinin hayatına bir kere daha bakış atmış olacaksınız. Üstelik yönetmenlik koltuğunda da Vittorio Storarro’nun oturması pek çok açıdan büyük şans anlamına gelmektedir. Filmin genel anlatınsa biyografik bir duruş sergilenirken, kaliteli savaşş sahneleri ve tarihin tozlu sayfalarına duyulan saygı ile eş zamanlı olarak akıcı bir yapının varlığından da bahsedebiliriz. Bu sebepten de her açıdan önem taşımakta olan bu filmi mutlaka izlemenizi tavsiye ederiz. İslamiyet öncesi ve yayılma evrelerini izlerken duygulanarak göz yaşlarınızı tutmayacağınız pek çok ana da tanık olacaksınız. Son Peygamberimizin hayatını anlatan bu film, sinema tarihinde de çığır açacak pek çok unsuru içerisinde bulunduruyor. Hepinize güzel seyirler geçirmenizi dileriz. Hd film izle kalitesinde ayfilmizle.net farkıyla filmlerimizi izleyin (Hz Muhammed: Allah’ın Elçisi) isimli sinema filmini sitemizden izlediniz. Film hakkında yorum yapmayı unutmayın.

7.8 IMDB Puanı 26,367 İzlenme

Full Film izle

Film izle

Hd Film izle

2017 filmleri izle

Yerli Film izle

hizlifullfilmizle.com Filmi Hd izleme Siteniz

Filmi FuLL izleme Siteniz hizlifullfilmizle.com

Film izleme Ve Hd Film izleme Sitesi

hizlifullfilmizle.com

Bezmi Ezel 2017 yerli film full hd 720p izle