Sırala

Türler

Tür:

En iyi Filmler

34 film bulundu
Logan Lucky 2017 full hd izle

Logan Lucky 2017 full hd izle Steven Soderbergh yönetmenliğiyle 25 Ağustos 2017 itibariyle beyaz perdede gösterime girecek olan Logan Lucky full izle filmi komedi ve gerilim türleriyle izleyenlerle buluşacak. Bir aile lanetinin tersine çevirmeye çalışan iki kardeşin maceralarının konu edildiği yapım, sinemaseverlerin merakla bekledikleri yapımlar arasında yer alıyor. Logan Lucky Türkçe dublaj izle filmi Jimmy ve Clyde Logan kardeşlerin yaşadıkları maceralara yer veriyor. Jimmy ve Clyde isimli iki kardeş, bir aile laneti olarak gördükleri şanslarını tersine çevirmek için Charlotte Motor Yarış Pisti’nde gerçekleştirilen efsanevi Coca-Cola 600 yarışlarına doğru yola çıkarlar. İki kardeşin amacı ise bu yarışlar sırasında gerçekleştirecekleri ilginç ve detaylı bir soygun planına imza atmak olacaktır.

398 İzlenme
Hızlı ve Öfkeli 8 full türkçe dublaj izle

Hızlı ve Öfkeli 8 izle Sinema filmimiz Hızlı ve Öfkeli 8 full izle dil seçeneklerinden Hızlı ve Öfkeli 8 türkçe dublaj izle dilerseniz tek part olarakta 720p 1080p kalitede Hızlı ve Öfkeli 8 türkçe altyazılı izle yada bu filmi Hızlı ve Öfkeli 8 sinema çekimi izle ek olarak orijinal Hızlı ve Öfkeli 8 sansürsüz izle ve tadını çıkar "Hızlı ve Öfkeli 8" Sinema perdesinin en hızlı filmlerinden biri olarak lanse edilen ve gösterime girdiği her sene gişeleri deyim yerindeyse bozguna uğratan Hızlı ve Öfkeli serisi, sağlam ve ileri seviyeli görüntü kalitesi sayesinde pek çok açıdan takdir toplamayı başarmaktadır. Özellikle de trajik bir kaza ile hayata gözlerini yuman Paul Walker ile özdeşleşmiş olan film, genel anlatış itibari ile ilk 7 öyküsündeki başarıyı herhangi bir aksaklığa sebebiyet vermeden rahatlıkla sürdürmektedir. Hal böyle olunca da sizler için sağlam bir devam filmi niteliği taşımakta olan Hızlı ve Öfkeli 8 izle filmi de dikkat çekici unsurları ve güzel ilerlettiği akıcı sahneleri sayesinde şimdiden gönülleri kazanmayı başardı. Özellikle de geçmiş zamanların hesaplaşmaları ile birlikte daha da geniş bir güç kitlesi haline dönüşmekte olan filmde, sistemli ve geniş kapsamlı bir hikaye anlatısına da dahil olacaksınız. Zaten önemli olan şey mevcut hikaye işlevselliği açısından bu filmin en derinine adapte olmayı başarmak olduğu için, yeni macerada aradığınız her şeye bir çırpıda ulaşmanız da mümkün hale gelecektir. Her zaman mükemmele yakın bir aksiyon işlevselliğini elinde bulunduran filmin ana kahramanları yine son model arabalar olacak. Arabaların içerisinde var olan ünlü yıldızları da es geçmeden izleme imkanı bulacağınız film üzerinden bütün yorum ve düşüncelerinizi de sitemize yapabilirsiniz. İyi Seyirler. Hd film izle kalitesinde ayfilmizle.net farkıyla filmlerimizi izleyin (Hızlı ve Öfkeli 8) isimli sinema filmini sitemizden izlediniz. Film hakkında yorum yapmayı unutmayın.

7.8 IMDB Puanı 1,934 İzlenme
İndiana Jones Kamçılı Adam izle türkçe dublaj full

İndiana Jones Kamçılı Adam izle Sinema filmimiz İndiana Jones Kamçılı Adam full izle dil tercihi İndiana Jones Kamçılı Adam türkçe dublaj izle orjinal dilde İndiana Jones Kamçılı Adam türkçe altyazılı izle. Bir çizgi roman olarak başlayan hikayesi beyaz perdede büyük bir başarıyla devam eden indiana Jones serüven filmleri içinde klasiklerdendir. oldukça çok filmi çekilen seride indiana Jones Kamcili Adam 2. Film olmakta ve en sevilenler arasındadır. 1984 yapımı olan filmde Steven Spielberg yönetmen şekilde enfazla işlerinden bir tanesini çıkarmıştır. Harrison Ford, Roshan Seth, Dan Aykroyd ciddi oyuncularından. Hazine avcısı indiana Jones bu filmde sevenlerinin karşısına Hindistan da çıkıyor. Yardımcıları ile beraber yüzyıllardır yitik olan bir hazinenin peşine azalan Jones başladığı bu hazine avının o kadar kolay olmayacağını anlaması çok aşırı uzun sürmez. Hazinenin peşinde olan ve elde etmek için her şeyi oluşturan bir tarikatla mücadeleye girerler. Bir lahza bile aksiyonun eksilmediği bir film indiana Jones Kamçılı Adam. Hd film izle kalitesinde ayfilmizle.net farkıyla filmlerimizi izleyin (İndiana Jones Kamçılı Adam) isimli sinema filmini sitemizden izlediniz. Film hakkında yorum yapmayı unutmayın.

8.4 IMDB Puanı 712 İzlenme
Hayat Güzeldir izle türkçe dublaj full

Hayat Güzeldir izle Sinema filmimiz Hayat Güzeldir full izle dil tercihi Hayat Güzeldir türkçe dublaj izle orjinal dilde Hayat Güzeldir türkçe altyazılı izle. Hayat Güzeldir 1997 yılı İtalyan yapımı bir filmdir. Roberto Benigni'in yönettiği film drama tarzındadır. 2. Dünya Savaşı döneminde bir babanın ailesiyle birlikte Yahudi kampına götürülmesi ve annesinin oğlunu koruma çabasını konu edinen film 1999 yılında 7 dalda Oscar'a aday gösterilmiştir. Filmin başlarında romantik olaylar işlenmiş ve 2. Dünya Savaşından birkaç yıl önce yaşananlar anlatılmıştır. İtalyan Yahudisi bir genç olan Guido Orefice amcasının çalıştığı oteled garson olarak çalışmaktadır. Daha sonra ise kitap evi açmayı hayal etmektedir. Karizmatik bir genç olan Guido Dora karakterine aşık olmuştur. Ailesi Dora'nın Guido ile evlenmesini istememiştir fakat Guido ile Dora kaçarak evlenirler. Filmin ikinci yarısında ise Guido'nun ailesiyle toplama kampına götürülmesi ve ardından yaşanan fedakarlık hikayesi anlatılmaktadır. Filmi izlemek için Hayat Güzeldir izle arama sonuçlarından bulunarak izlenebilir. Hd film izle kalitesinde ayfilmizle.net farkıyla filmlerimizi izleyin (Hayat Güzeldir) isimli sinema filmini sitemizden izlediniz. Film hakkında yorum yapmayı unutmayın.

8.8 IMDB Puanı 773 İzlenme
Felekten bir gece 3 izle The Hangover 3 türkçe dublaj full

Felekten bir gece 3 izle Sinema filmimiz Felekten bir gece 3 full izle dil tercihi Felekten bir gece 3 türkçe dublaj izle orjinal dilde Felekten bir gece 3 türkçe altyazılı izle. Felekten bir gece üç filmi 1 ve 2 filmin devamı olarak çekilmiş ve serinin son filmidir. Filmde 4 kafadar arkadaş yeniden bir serüvenin arasında menfaatlerini bulmaktadırlar. Arkadaşlarından birini meşhur bir suç adamı kaçırarak arkadaşlarının kurtulması için başka üç kafadara vazife vermektedir. Arkadaşlarını kurtarmak için yollara azalma gösteren 3 dost yeniden aksiyon dolu ve bir o kadarda komik olan olayların içerisine düşmektedirler. Felekten bir gece 3 filminde genel olarak bu arkadaşların her süre çocukça ve aksiyonu sevdikleri için menfaatlerini olaylardan alı koyamamaktadırlar. Bu sebepten dolayı içlerinde ki arkadaşlarını kurtarmak için güzel bir proje yaparlar ve her zaman olduğu bunun gibi kendilerini Las Vegas`ta bulurlar ve olaylar buradan itibaren % güldürü ve aksiyon tarzında gelişmektedir. Ve sonunda arkadaşlarını kurtararak meşhur suç adamının oynadığı oyunu bozarlar. Hd film izle kalitesinde ayfilmizle.net farkıyla filmlerimizi izleyin (Felekten bir gece 3) isimli sinema filmini sitemizden izlediniz. Film hakkında yorum yapmayı unutmayın.

7.4 IMDB Puanı 718 İzlenme
Felekten bir gece 1 izle he Hangover türkçe dublaj full

Felekten bir gece 1 izle Sinema filmimiz Felekten bir gece 1 full izle dil tercihi Felekten bir gece 1 türkçe dublaj izle orjinal dilde Felekten bir gece 1 türkçe altyazılı izle. 2009 Temmuz ayında vizyona giren Felekten bir gece 1 izle Almanya`ya yapımı bir komedi filmidir. Dört kafadar arkadaş, evlenecek olan arkadaşlarının düğününden önce ona bir veda partisi hazırlar. Düğünden 2 gün öncelikle Las Vegas`a gidiyorlar. Tüm gece içki içip eğlenirler ve çok aşırı sarhoş olurlar. Sabah uyandıklarında onları büyük bir sürpriz beklemektedir. Dolaplarının arasında sürekli ağlayan 6 aylık bir bebek vardır. Odanın arasında ise, bir kaplan ve tavuk olduğunu gören arkadaşlar şaşkına dönerler. işin en garip yanı ise, damat ortalarda bulunmamaktadır. Dün gece ye ait hiç bir şey hatırlamayan arkadaşlar, işlerin nasıl bu bir hale geldiğini edinebilmek mecburiyetindedir. ipuçlarını takip etmeye başlarlar. Bir lahza önce damadı bulup düğüne yetiştirmeleri gerekir. Hd film izle kalitesinde ayfilmizle.net farkıyla filmlerimizi izleyin (Felekten bir gece 1) isimli sinema filmini sitemizden izlediniz. Film hakkında yorum yapmayı unutmayın.

8.7 IMDB Puanı 706 İzlenme
Er Ryan’ı Kurtarmak izle Saving Private Ryan türkçe dublaj full

Er Ryan’ı Kurtarmak izle Sinema filmimiz Er Ryan’ı Kurtarmak full izle dil tercihi Er Ryan’ı Kurtarmak türkçe dublaj izle orjinal dilde Er Ryan’ı Kurtarmak türkçe altyazılı izle. Harp filmleri içinde önemli bir yeri olan Er Ryan'ı Kurtarmak başlı başına bir yapıttır. Yayınlandığı sene bir çok aşırı ödül almıştır. Yönetmen koltuğunda günümüzün en büyük yönetmenlerinden sayılan Steven Spielberg var. Oyuncu kadrosu da dev isimlerden kurulan filmde Tom Hanks, Matt Damon, Vin Diesel, Barry Pepper dikkatleri çekiyor. 2. dünya savaşı sırasında bir annenin 3 oğlundan 2’sini savaşta kaybetmesi sonrasında kalan son oğlunu ABD devleti savaş alanından kurtarmak ister. Bunun için kurulan bir ekip cephede Er Rayn ı arar. Dönemi için mükemmel sayılan savaş sahnelerine sahip film dram hakkında da yoğun şekilde iddialı. 2. Dünya savaşının bütün vahşetini gözler önüne seren film bilhassa Tom Hanks’in oyunculukta devleştiği projelerden. Hd film izle kalitesinde ayfilmizle.net farkıyla filmlerimizi izleyin (Er Ryan’ı Kurtarmak) isimli sinema filmini sitemizden izlediniz. Film hakkında yorum yapmayı unutmayın.

8.8 IMDB Puanı 657 İzlenme
Dövüş Kulübü izle Fight Club türkçe dublaj full

Dövüş Kulübü izle Sinema filmimiz Dövüş Kulübü full izle dil tercihi Dövüş Kulübü türkçe dublaj izle orjinal dilde Dövüş Kulübü türkçe altyazılı izle. Kişilerin keyifle seyrettiği bir film olan ve sık talep ile karşılana Dövüş Klübü filmi bu günlerde en iyi seyredilen filmlerin başında gelmektedir. Film içeriğinde yer sektör sahneler ve senaryo bir bir tanesi ile paralel şekilde süren iki karakteri baz alıyor. bireyler Fight Club izle denilerek söz konusu film meselesi için bilgi alabilmektedir. Filmde bir araba firmasında çalışan Chuck Palahniuk sistem nedeni ile kendisine empoze edilen bir hayatı yaşamaktadır. Devamlı şekilde uyku sıkıntısı çeken Chuck zamanla bu durumda sıkılır ve kendisine farklı bir hayat penceresi bulmaya çalışır. Bireyin yakınında kimse olmayışı, aileden ve arkadaşlıktan uzak bir hayat sürmesinden dolayı bu hal kendisini sıkmaktadır. Bu durumdan kurtulmak için doktor tavsiyesi ile kanser tedavisi gören insanların toplantılarına katılır. Burada karşılaştığı Marla isimli kişi ile beraber türlü yorumlamalar yapmaktadır. Daha sonra yaşamımızın sıkışmışlığından dolayı arkadaşı ile parkta kavga etmek ister. Arkadaşını bu kavga için yeterince kışkırtmasından sonra bu durumu sürekli olarak yapmaya başlamaktadırlar. Bu kavgaların olması ile birlikte birçok insan kendilerine katılır ve bu ekip gün geçtikçe büyür. Daha sonra tüm dünyada bu clup ile bağlantılı kişilerin toplanması ve yerleşik düzeni alt üst etmek için bir plan yapmaktadırlar. Bu plan dahilinde bütün bankalar hava uçurulması ve bütün hesapların silinmesi hedeflenir. Bu sarmalın içerisinden kendini kurtaran Chuck durumu polise bildirir. Hd film izle kalitesinde ayfilmizle.net farkıyla filmlerimizi izleyin (Dövüş Kulübü) isimli sinema filmini sitemizden izlediniz. Film hakkında yorum yapmayı unutmayın.

8.9 IMDB Puanı 686 İzlenme
Cesur Yürek izle Braveheart türkçe dublaj full

Cesur Yürek izle Sinema filmimiz Cesur Yürek full izle dil seçeneklerinden Cesur Yürek türkçe dublaj izle dilerseniz tek part olarakta 720p 1080p kalitede Cesur Yürek türkçe altyazılı izle yada bu filmi Cesur Yürek sinema çekimi izle ek olarak orijinal Cesur Yürek izle sansürsüz izle ve tadını çıkar "Cesur Yürek" Yaşanan büyük acılar sonrası yeniden memleketi olan iskoçya’ya dönen William Wallace’ın asıl amacı çiftçilik yaparak sakin bir hayat sürmektir. çocukluk aşkıyla karşılaştığında bunun onu dipsiz bir uçuruma iteceğinin farkında değildir. Bir gün ingiliz askerleri, William’ın çocukluk aşkı olan Murron’a tecavüz etmeye çabalarlar. William, onu kurtarır; ancak bu Murron’un ölümüne ve bir dönemin değişimine sebebiyet verecektir. Mel Gibson’un meşhur iskoç halk kahramanı William Wallace’ı hem canlandırdığı hem de yönettiği filmi kısa sürede bir fenomene dönüşmüştü. Hd film izle kalitesinde ayfilmizle.net farkıyla filmlerimizi izleyin (Cesur Yürek) isimli sinema filmini sitemizden izlediniz. Film hakkında yorum yapmayı unutmayın.

8.8 IMDB Puanı 688 İzlenme
Cennetin Krallığı izle Kingdom Of Heaven türkçe dublaj full

Cennetin Krallığı izle Sinema filmimiz Cennetin Krallığı full izle dil seçeneklerinden Cennetin Krallığı türkçe dublaj izle dilerseniz tek part olarakta 720p 1080p kalitede Cennetin Krallığı türkçe altyazılı izle yada bu filmi Cennetin Krallığı sinema çekimi izle ek olarak orijinal Cennetin Krallığı izle sansürsüz izle ve tadını çıkar "Cennetin Krallığı" Ailesini ve inancını kaybeden acılı bir baba... Dini savaş uzak ve kutsal topraklarda devam etmekte onu ve kaderini ise büyük bir drama doğru yönlendirmektedir. Kaderi oğlu Balian’ın büyük bir şövalye olmasını sağlayacaktır. ıbelin’li Godfrey Doğu’da savaştığı Haçlı Seferlerinden vatanı Fransa’ya dönmüştür. Balian’ın babası olduğu ortaya çıkınca, Godfrey gerçek şövalyeliğin ne olduğu meselesinde oğlunu yetiştirecek ve onu kıtalararası destansı bir yolculuğa çıkaracaktır. Kudüs’te o günlerde 2. ve üç. Haçlı Seferleri arasında kırılgan ve her lahza sonlanabilecek bir ateşkes duyuru edilmiştir. Kudüs Kralı ıV Baldwin barışa ve halkına bağlılık yemini etmiştir. ıbelin’in ölmeden öncelikle kılıcını ve yeminini teslim ettiği oğlu aynı babası bu gibi Kudüs’ü her tür kötülükten korumak için yola çıkmıştır. Ölüme aşırı yaklaştıkları bir deniz kazasına rağmen güçlükle ulaştıkları mukaddes şehir’de Balian kılıç maharetleri sayesinde kendine kısa sürede bir şöhret yapar ve bu arada Kral’ın kız kardeşi güzel Sybilla`nın saygı ve hayranlığını da kazanır. Lakin Balian kendine düşman da kazanmıştır... Bilhassa Sybilla’nın kocası, mabet şövalyelerinin küstah lideri Guy de Lusignan’ın ve kralın danışmanı Tiberias’ın düşmanlığını. Balian kılıcını alır ve tarihe adım atar. Hd film izle kalitesinde ayfilmizle.net farkıyla filmlerimizi izleyin (Cennetin Krallığı) isimli sinema filmini sitemizden izlediniz. Film hakkında yorum yapmayı unutmayın.

8.4 IMDB Puanı 834 İzlenme

Full Film izle

Film izle

Hd Film izle

2017 filmleri izle

Yerli Film izle

hizlifullfilmizle.com Filmi Hd izleme Siteniz

Filmi FuLL izleme Siteniz hizlifullfilmizle.com

Film izleme Ve Hd Film izleme Sitesi

hizlifullfilmizle.com

Logan Lucky 2017 full hd izle