Sırala

Türler

Tür:

Savaş ve Tarih

36 film bulundu
David and Goliath 2017 full hd tek part 1080p izle

David and Goliath 2017 full hd tek part 1080p izle David and goliath izle, David and goliath full izle, David and goliath türkçe dublaj izle filmi 2017 yılının Haziran ayında vizyona girecek olan film hem görsel hem de içerik olarak izleyiciyi büyüleyecek sahneleri ile büyük bir özenle yapılmış bir savaş filmi olarak karşımıza çıkan heyecan dolu savaş sahneleri ile David And Goliath filmi 2017 yılının en çok izlenen savaş konulu aksiyon filmi olacak gibi gözüküyor. Eğer savaş konulu filmleri seviyorsanız David And Goliath filmini büyük bir keyif ile izleyebilirsiniz. 2016 yılında Kuzey Afrika’da çekimleri yapılan David And Goliath adlı filminin konusu ise şöyle: David isimli basit bir çoban iken, günün birinde çok güçlü bir savaşçıya dönüşür. Ve tarihin en büyük savaşlarından birine katılır. David And Goliath filminde David karakterinin basit bir çoban iken nasıl bir savaşta nasıl mücadele verdiği seyircilere anlatılıyor. Kanlı ve aksiyon dolu bir savaşı konu alan bu filmde mücadele, savaş ve inanç konuları fantastik ve belli üslup biçimde ele alınıyor. Savaş konulu ve görsel olarak büyüleyici bir yapıya sahip olan David And Goliath izleyenlere filmin yönetmenliğini ve yapıcılığını Wallace Brother yapıyor. Filmin senaryosunu Jeffrey Giles ve Michael Lurie ile ikisi üstleniyor. Filmde Matt Berberi, Michael Foster, Jonh Knox, Rami Nasr, David Wade, Adam Wittet, Zaff Malik, Julian Bane, Arthur Richardson, Joseph Emms ve Jujo Ballo gibi oyuncular yer alıyor.

7.3 IMDB Puanı 217 İzlenme
The wall 2017 full hd türkçe dublaj 720p izle

The wall 2017 full hd türkçe dublaj 720p izle The Wall izle 2017 Türkçe Dublaj Altyazılı 720p Full HD 1080p Tek Parça Part Kota Dostu Mobil Film izle. 12 Mayıs 2017 günü vizyona girmesi beklenen film sinema severler tarafından merakla bekleniyor. 81 dakika sürecek filmi hiç sıkılmadan keyifle izleyebilirsiniz. Dram, Gerilim, Savaş türünde hizmet verecek film farklı konuları harmanlayarak izleyiciye sunuyor. The Wall filmini izlemek için ailenizin kanalı noktafilmizle.com platformunu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

7.2 IMDB Puanı 255 İzlenme
Umut Bahçesi 2017 full hd tek parça 720p izle

Umut Bahçesi 2017 full hd tek parça 720p izle II.Dünya Savaşı’nın başladığı 1939 Polonyasında; Antonina ve Jan hayvanat bahçesinde çalışan bir çifttir. Hayvanlara aşırı düşkün çift, bazı hayvanları evlerinde misafir ederler. Alman kuvvetleri Polonya’ya girdiğinde, hayvanat bahçesinde bir bomba patlar ve akabinde şehir yavaş yavaş boşaltılmaya başlanır. Antonina ve Jan kurtarabilecekleri kadar insanı evlerinin bodrumunda saklarlar. Umut bahçesi full izle Evin her gün Alman askerleri tarafından kontrol edilmesi büyük sorunların başlamasına neden olacaktır. En çok satılan kitaplar arasında yer alan; The Zookeeper's Wife kitabından sinemaya uyarlanan filmin yönetmenliğini, Niki Caro üstleniyor. Jessica Chastain ve Johan Heldenbergh'in Antonina ve Jan karakterlerini beyaz perdeye taşıdığı film umut bahçesi full hd izle birçok dalda aday gösterilmesi ile adından sıkça söz ettiriyor.

7.2 IMDB Puanı 440 İzlenme
Savaş vadisi izle türkçe dublaj full

Savaş vadisi izle Sinema filmimiz Savaş vadisi full izle dil seçeneklerinden Savaş vadisi türkçe dublaj izle dilerseniz tek part olarakta 720p 1080p kalitede Savaş vadisi türkçe altyazılı izle yada bu filmi Savaş vadisi sinema çekimi izle ek olarak orijinal Savaş vadisi izle sansürsüz izle ve tadını çıkar "Savaş vadisi" Mel Gibson’un yönetmen koltuğunda oturduğu başarılı filmin oyuncu kadrosunda Andrew Garfield , Teresa Palmer , Sam Worthington , Luke Bracey , Hugo Weaving bunun gibi isimler yer alıyor.Amerika Birleşik Devletleri’nin 2. Dünya Savaşı’na girmesinin ardından Desmond T. Doss (Andrew Garfield) da çok sayıda Amerikalı benzeri orduya katılmaya gönüllü olur. Fakat dindar bir Hıristiyan ve bir pasifist olan Doss, savaşta insan öldürmeyi ve herhangi bir biçimde silah kullanmayı reddetmektedir, onun yerine harp sahasında yaralıları kurtararak hizmet etmek istemektedir. Bu tavrı hem komutanları, hem de asker arkadaşları arasında ilk olarak aşırı katı tepkiyle karşılanır, askeri mahkemeye bile menfaat. Ancak Doss, son derece sert bir eğitimden geçip, kendi hayatı pahasına silahsız bir şekilde harp alanına gitmeyi çoktan göze almıştır. ABD Başkanı Harry Truman yönünden onur Madalyası’na layık görülmüş bir vicdani retçinin öyküsünü sinemaya aktaran harp Vadisi filmini Mel Gibson yönetiyor. savaş Vadisi izlemek için 720p kaliteli partlarımızı kullanarak online şekilde keyiflice seyredebilirsiniz. Savaş Vadisi tek parça izle filmini keyiflice seyretmeniz esnasında alelade bile olsa bir sıkıntı ile karşılaşmanız mecburiyetinde yorumlardan bizlere bildirin. Hd film izle kalitesinde ayfilmizle.net farkıyla filmlerimizi izleyin (Savaş vadisi) isimli sinema filmini sitemizden izlediniz. Film hakkında yorum yapmayı unutmayın.

7.5 IMDB Puanı 4,580 İzlenme
Kazablanka izle türkçe dublaj full

Kazablanka izle Sinema filmimiz Kazablanka full izle dil tercihi Kazablanka türkçe dublaj izle orjinal dilde Kazablanka türkçe altyazılı izle. 1942 yapımı bu inanılmaz Hollywood filmi klasikler içinde gösteriliyor. ilk kez 23 Kasım 1942 tarihinde New York`ta yayınlanan Kazablanka izle filmi 1943 yılında Oscar`dan azami film, en çok yönetmen ve azami senaryo ödüllerinin hepsini ansızın kazanma başarısını gösterdi. Humphrey Bogart ve ıngrid Bergman`ın başrollerini paylaştığı filmin Oscar ödüllü yönetmeni ise Michael Curtiz. Film ıı. Dünya Savaşı`nın ilk yıllarını konu alıyor. çek direniş örgütünün liderliğini yapan Victor Lazlow`un Almanların toplama kampından firar ederek Kazablanka`ya gelmesi ve ardından Lizbon`a, oradan da ABD`ye gitmek istemesi anlatılıyor. Lazlow`un bunları başarabilmesi için kendisine pasaport ayarlayacak Rick`e ihtiyacı bulunur. ancak Lazlow`un karısı ılsa, Rick`in eski sevdiğidir ve Lazlow`un ölmesini ya da yakalanmasını istemektedir. Hd film izle kalitesinde ayfilmizle.net farkıyla filmlerimizi izleyin (Kazablanka) isimli sinema filmini sitemizden izlediniz. Film hakkında yorum yapmayı unutmayın.

8.6 IMDB Puanı 597 İzlenme
Indiana Jones: Son Macera izle türkçe dublaj full

Indiana Jones: Son Macera izle Sinema filmimiz Indiana Jones: Son Macera full izle dil tercihi Indiana Jones: Son Macera türkçe dublaj izle orjinal dilde Indiana Jones: Son Macera türkçe altyazılı izle. indiana Jones: Son macera George Lucas’ın yürütücü yapımcılığını ve senaristliğini üstlendiği, yönetmenlik koltuğunda ise Steven Spielberg’in oturduğu 1989 yılında hazırlanmış bir macera filmidir. Filmde başrolü Harisson Ford almıştır. 1989 yılının maksimum hasılat yapan filmi olan indiana Jones, bunların yanı sıra en fazla müzik efekti ve azami efekt sahalarında Akademi ödülü kazanmıştır. Film toplam 5 mükafat alırken 17 ayrıcalıklı ödüle de adaylık yapmıştı. Film 1912’de Utah şehrin de izcilerden biri olan Henry Jones Jr.’ın hırsızlardan çaldığı eski bir hacı müzeye götürmek istemesi ile başlıyor. ındiana Jones ve babası nazilerden önce mukaddes kaseyi bulabilmek için amansız bir savaşa girişecekler. indiana Jones’in babası naziler vasıtası ile tutsak alınacak ve ortalık iyice karışacaktır. ındiana’yı oldukça zor bir mücadele bekliyor. Hd film izle kalitesinde ayfilmizle.net farkıyla filmlerimizi izleyin (Indiana Jones: Son Macera) isimli sinema filmini sitemizden izlediniz. Film hakkında yorum yapmayı unutmayın.

8.6 IMDB Puanı 797 İzlenme
İçimdeki Yangın izle türkçe dublaj full

İçimdeki Yangın izle Sinema filmimiz İçimdeki Yangın full izle dil tercihi İçimdeki Yangın türkçe dublaj izle orjinal dilde İçimdeki Yangın türkçe altyazılı izle. 2011 Nisan ayında vizyona giren İçimdeki Yangın Kanada yapımı bir dram filmidir. Annelerini ölmesinin hemen ardından ikiz kardeşler, Jeanne ve Simon'a aile avukatları tarafından kendilerine verilen bir mektupla karşılaşırlar. Annelerinin son isteği ve vasiyetini yerine getirebilmek adına Lübnan'a gitmeye karar verirler. Yola koyulan ikizlerden biri olan Simon, çok isteksiz bir şekilde devam etmektedir. Bunun iyi bir fikir olmadığını düşünüyordur. Ancak daha sonra oda Jeanne gibi çok meraklanmaya başlar. Çok uzun yıllar geçmiş olmasından dolayı olaylar çok karmaşık bir haldedir. İkiz kardeşler heyecan ve merak içinde bu sır dolu serüvene devam ederler. Olayların iç yüzünü öğrendikçe hüzünleri artan kız kardeşler gerçekleri yavaş yavaş öğrenmeye başlarlar. Hd film izle kalitesinde ayfilmizle.net farkıyla filmlerimizi izleyin (İçimdeki Yangın) isimli sinema filmini sitemizden izlediniz. Film hakkında yorum yapmayı unutmayın.

8.5 IMDB Puanı 604 İzlenme
Gandhi izle türkçe dublaj full

Gandhi izle Sinema filmimiz Gandhi full izle dil tercihi Gandhi türkçe dublaj izle orjinal dilde Gandhi türkçe altyazılı izle. Gandhi filmi, 20. yüzyılın başlarında ingiltere`nin sömürgesi durumuna gelmiş olan Hindistan`da geçmektedir. Hindistan`ın vermiş bulunduğu bağımsızlık mücadelesi ve bu bağımsızlık mücadelesinde direnişin başkahramanlarından birisi olan Mahatma Gandhi`nin biyografisi işlenmektedir. Gandhi filminde başrolde Ben Kingsley yer alıyor. Dünyanın maksimum filmlerinden bir tanesi olan Gandhi filmi dünya çapında 8 ayrı dalda oskar ödülü edinmeyi başarmış bir filmdir. Gandhi izle filmi izlediğinizde Gandhi`nin yaşamını birebir öğrenebilirsiniz. Gandhi şiddet gördüğünde bu şiddete tıpkı biçimde şiddetle cevap vermemiş, türlü yöntemleri ile başarılı bir lider olduğunu yaşantısı boyunca yaptıkları ile göstermiştir. epey bir başarılı bir Gandhi filmi 1982 yapımlı bir filmdir. Filmde Ben Kingsley`in yanı dizi Edward Fox ve Martin Sheen bunun gibi meşhur aktörler de rol almaktadır. Hd film izle kalitesinde ayfilmizle.net farkıyla filmlerimizi izleyin (Gandhi) isimli sinema filmini sitemizden izlediniz. Film hakkında yorum yapmayı unutmayın.

8.5 IMDB Puanı 727 İzlenme
Er Ryan’ı Kurtarmak izle Saving Private Ryan türkçe dublaj full

Er Ryan’ı Kurtarmak izle Sinema filmimiz Er Ryan’ı Kurtarmak full izle dil tercihi Er Ryan’ı Kurtarmak türkçe dublaj izle orjinal dilde Er Ryan’ı Kurtarmak türkçe altyazılı izle. Harp filmleri içinde önemli bir yeri olan Er Ryan'ı Kurtarmak başlı başına bir yapıttır. Yayınlandığı sene bir çok aşırı ödül almıştır. Yönetmen koltuğunda günümüzün en büyük yönetmenlerinden sayılan Steven Spielberg var. Oyuncu kadrosu da dev isimlerden kurulan filmde Tom Hanks, Matt Damon, Vin Diesel, Barry Pepper dikkatleri çekiyor. 2. dünya savaşı sırasında bir annenin 3 oğlundan 2’sini savaşta kaybetmesi sonrasında kalan son oğlunu ABD devleti savaş alanından kurtarmak ister. Bunun için kurulan bir ekip cephede Er Rayn ı arar. Dönemi için mükemmel sayılan savaş sahnelerine sahip film dram hakkında da yoğun şekilde iddialı. 2. Dünya savaşının bütün vahşetini gözler önüne seren film bilhassa Tom Hanks’in oyunculukta devleştiği projelerden. Hd film izle kalitesinde ayfilmizle.net farkıyla filmlerimizi izleyin (Er Ryan’ı Kurtarmak) isimli sinema filmini sitemizden izlediniz. Film hakkında yorum yapmayı unutmayın.

8.8 IMDB Puanı 657 İzlenme
Dunkirk izle türkçe dublaj full

Dunkirk izle Sinema filmimiz Dunkirk full izle dil seçeneklerinden Dunkirk türkçe dublaj izle dilerseniz tek part olarakta 720p 1080p kalitede Dunkirk türkçe altyazılı izle yada bu filmi Dunkirk sinema çekimi izle ek olarak orijinal Dunkirk izle sansürsüz izle ve tadını çıkar "Dunkirk" Sinemaseverler tarafından beğenilen savaş filmlerine bir yenisi daha ekleniyor. 2017 ABD yapımı olan Dunkirk filminin 21 Temmuz 2017 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor. Fragmanları şimdiden yayınlanan filmin oyuncu kadrosunda Tom Hardy, Cillian Murphy, Mark Rylance gibi isimler yer alıyor. 2. Dünya Savaşı'ndaki Dunkerque Tahliyesi'nin anlatılacağı filmde savaşın kaderini değiştiren bu olayla senaryo arasında pek bir fark olmayacak. Filmin yapımcılık koltuğunda Emma Thomas oturuyor. Dunkerque Tahliyesi (Dinamo Operasyonu) Dunkerque Tahliyesi adı verilen Dinamo Operasyonu, Fransa'nın Dunkerque sahilinde İngiliz ordusunun tam 400 bin askerle sıkışıp kalması ve deniz desteği sayesinde 338 bin 226 askeri bölgeden tahliye etmesi olarak bilinir. Geri kalan 68 bin 111 askerin ise ölü ya da esir düşmüş olabileceği kaydedilmiş. Dunkerque'ye ulaşan İngiliz Filosu, dokuz gündür bu bölgede bulunan 338 bin 226 İngiliz, Belçikalı ve Fransız askerleri bu müthiş operasyonla bölgeden tahliye etmiş, bozgun sayılabilecek bir olayı zafere çevirmiştir. Alman ordusu her ne kadar olayı haber alıp Dunkerque'ye ulaşmak istese de, önceleri Hitler tarafından verildiği sanılan ancak Gerd von Rundstedt tarafından verilen Dur emri ile bölgeye gidememiştir. Tarihe altın harflerle yazılan bu inanılmaz operasyon Dunkirk izle sayesinde sinemaseverler için beyaz perdeye iniyor. Hd film izle kalitesinde ayfilmizle.net farkıyla filmlerimizi izleyin (Dunkirk) isimli sinema filmini sitemizden izlediniz. Film hakkında yorum yapmayı unutmayın.

7.1 IMDB Puanı 4,813 İzlenme

Full Film izle

Film izle

Hd Film izle

2017 filmleri izle

Yerli Film izle

hizlifullfilmizle.com Filmi Hd izleme Siteniz

Filmi FuLL izleme Siteniz hizlifullfilmizle.com

Film izleme Ve Hd Film izleme Sitesi

hizlifullfilmizle.com

David and Goliath 2017 full hd tek part 1080p izle