X
X
X
X

Sırala

Türler

Tür:

Yabancı Diziler

2028 film bulundu
The Vampire Diaries 7.Sezon 18.Bölüm 720p full hd izle

The Vampire Diaries 7.Sezon 18.Bölüm 720p full hd izle Elena’ nın geri döndüğü bölümlerden biri.Elena’ nın dönüşü Doman’u ne kadar etkileyecek ? Bonnie ve Enzo çifti, Elena’ nın geri dönüşünden memnun olmayacak gibi görünüyor. Caroline ve Katherina bennet cadısı ile anlaşarak Elena’ yı diriliş kapısından geçirmeyi başarabilecekler mi? Elena’ nın dönmesini isteyen bu ikili aslında Bonnie ile Damon arasındaki çekişmeyi yeniden ortaya çıkarmak istemelerinden mi? The Vampire Diaries 7. Sezon 18. Bölüm de anı defteri değiştiren Damon’un durumu fark etmesi üzerine Elena için cadılar ile anlaşmaya gidecek mi? Cadıların olduğu bölgeye giderse onu nasıl tehlikeler bekleyeceğini bilmesine rağmen unutamadığı Elena için bu riski göze alarak kurt adamlar ve cadıların oyunlarından kurtulabilecek mi?

8.9 IMDB Puanı 242 İzlenme
The Vampire Diaries 7.Sezon 17.Bölüm 720p full hd izle

The Vampire Diaries 7.Sezon 17.Bölüm 720p full hd izle Stefan’ nın başına gelen olayların olduğu bir bölüm. Stefa’nın yaşadığı alandan çıkarak kaçmak istemesi onu başka bir insanın bedenine girerek gerçekleştirmesi için bir şanstır. Peki dikkat çekmeden yaşadığı ortamdan nasıl uzaklaşacaktır? Seri katilin ya da bir alkoliğin bedenine girmeyi planlamıştır. Ama bu planı ne kadar gerçekleşecektir. The Vampire Diaries 7. Sezon 17. Bölüm de Stefan’nın kaçış planı yer almaktadır. Caroline, Stefan’ ın kaçış planını öğrenerek onu durdurmak için Alaric’ten yardım isteyecektir. Kurt adam olan Alaric, Stefandan intikamını almak için onun kaçış planı için hangi oyun planları hazırlayarak Stefan’ ı durdurabilecekti. Damon’nun bu gerçekten haberi olmaması ve Stefan ile iyi bir arkadaş olmaları onu yalnız bırakacak mıydı?

8.9 IMDB Puanı 247 İzlenme
The Vampire Diaries 7.Sezon 15.Bölüm 720p full hd izle

The Vampire Diaries 7.Sezon 15.Bölüm 720p full hd izle Rayna ve Stefan arasındaki ilişki daha önceleri iyi giderken birden bozulması ve birbirine olan düşmanca tavırları cadıların büyüleri sonucu oldu. Stefan’ nın çocukluk aşkı olan Lily’ nin onu bırakması derin etki yarattı. Aynı şekilde Lily gidince Valerie ile tanıştı ve onunla da ilişkisi bitti. Elena ile tanıştı oda kendisini diriltilene kadar öldürttü. Caroline’ nın onu aldatması ile birlikte onu da terk etti. The Vampire Diaries 7. Sezon 15. Bölüm de Stefan’nın geçmiş hikayesi üzerinde durulmuş. Stefan önceki hayatında deşiciydi. Deşici olduğu zamanlarda Klaus ile mücadele ediyordu. Daha sonra vampire dönüşerek kurt adamlar ve cadılarla mücadele etmeye başladı. İlişki yaşadığı kişilerde onun kuyusunu kazmaya çalıştı.

8.9 IMDB Puanı 235 İzlenme
The Vampire Diaries 7.Sezon 16.Bölüm 720p full hd izle

The Vampire Diaries 7.Sezon 16.Bölüm 720p full hd izle Nora ve Mary’ nin öldüğü sahne. İkisinin ölümünden sorumlu tutulan kişilerin belli olmaması ve şerif Matt’ ın yine cesetlerle karşılaşması ve vampir gerçeğini bilmesi onu çıkmaza sokmuştu. Matt’ ın her olaya karışması ve olayları açığa çıkarması vampirleri ve kurt adamları sinirlendirmiş olmalı. Matt’ ın vampirler meclisini kızdırması ve onunda bir vampire dönüştürülmesi kararı alınması kurt adamları çileden çıkarmıştı. The Vampire Diaries 7. Sezon 16. Bölüm de Matt’ ın vampire dönüşümü için Damon’ nun görevlendirilmesi şaşırtıcı olacak gibi. Çünkü daha önce Damon’ a ceza veren vampir meclisi neden şimdi Damon’ dan yardım almak istediler? Kurt adamlar ve cadıların oyunlarından korkmaları olabilir mi?

8.9 IMDB Puanı 227 İzlenme
The Vampire Diaries 7.Sezon 14.Bölüm 720p full hd izle

The Vampire Diaries 7.Sezon 14.Bölüm 720p full hd izle Klaus’ un geri döndüğü sahnelerden biri daha. Damon’ a yardımcı olarak gelmiştir. Stefan’ nın kaçma planını öğrenen Damon onu durdurmak için geç kalmış gibi görünüyor. Stefan çıktığı yolda kurt adamların ya da cadıların olası tehlikelerine karşı özel yüzüğü ile hareket etmektedir. Kurt adamların saldırısına uğrayan Stefan oracıkta parçalayarak öldürülecek miydi? The Vampire Diaries 7. Sezon 14. Bölüm de son anda Klaus ve Doman’ nın gelmesi ile birlikte mücadele kaldığı yerden başlayacaktı. Kurt adamlarla mücadele eden ikiliye Bonnie’ ninde eşlik etmesi ile birlikte kurt adam tehlikesini savurmuşlardı. Stefan istediği kaçışı yapabilseydi onun yerine Caroline gelebilecek miydi? Caroline ve Arice’ ın planları suya düşmüş oldu.

8.9 IMDB Puanı 232 İzlenme
The Vampire Diaries 7.Sezon 11.Bölüm 720p full hd izle

The Vampire Diaries 7.Sezon 11.Bölüm 720p full hd izle Tyler’ ın esrarengiz bir sırla geriye dönmesi herkesi şaşırtacak gibi. Damon’ nun Elena’ yı yakması emredildiğinde onu yakmadığı ve farklı bir yere gömerek orada yaşatmaya çalıştığı gerçeği Tyler tarafından meclise getirildi. Bunu duyan Coraline ve Bonnie iyice telaşa düştü. Çünkü onun yaşıyor olması demek yüzüğün taşıyıcısının değişeceği anlamına geliyordu. The Vampire Diaries 7. Sezon 11. Bölüm sahnesinde ayrıca Damon’ nun başka birinin kalbini sökerek meclise getirdiğini ve bu kalbim Elena’ ya ait olduğu söylediği yalanı da ortaya çıkacağa benziyor. Kılıcın sahibinin avcı kadın olduğu gerçeği ortaya çıkınca, vampirler ve kurt adamlar bu kılıcı avcıdan alabilmek için cadılarla bir anlaşmamı yapacaklardı?

8.9 IMDB Puanı 221 İzlenme
The Vampire Diaries 7.Sezon 13.Bölüm 720p full hd izle

The Vampire Diaries 7.Sezon 13.Bölüm 720p full hd izle Avcı ile Klaus arasındaki mücadelenin geçtiği bölüm.New Orleans’ ın vampirler meclisine katılması ve dikkatleri üstüne çekmesi diğer vampirlerin hiçte hoşuna gitmemiş görünüyor. Özellikle Caroline ve Bonnie’ nin. Klaus’ un avcı ile biten mücadelesinin ardından meclise gelmesi ve New Orleans’ ı görmesi ile içindeki duygular mı kıvılcımlanacak? The Vampire Diaries 7. Sezon 13. Bölüm de ilginç olan sahne Hayley’ in bebek dünyaya getirmesiydi. Sezaryen doğum yaparak kurt adamların dikkatini çekmişti. Çünkü bu ya insanlara özgü bir durumdu ya da vampirlere. Hayley kendi ırkından olmayan biriyle mi ilişkiye girmişti? Avcı kadının bu doğan bebeğin peşine düşmesi ile birlikte macera ve aksiyonun yaşanacağı bir bölüm daha.

8.9 IMDB Puanı 230 İzlenme
The Vampire Diaries 7.Sezon 10.Bölüm 720p full hd izle

The Vampire Diaries 7.Sezon 10.Bölüm 720p full hd izle Damon’ nun ön planda olduğu bölümlerden biri daha. Klaus ile birlikte yeni doğmuş bebeğin korumalığını üstlenerek kurt adamlardan uzak tutmaya çalışıyorlar. Çünkü bebeğin annesinin avcı kadın olması ve büyük ihtimalle babasının bir vampirden olduğu gerçeği saklanamaz bir hal almıştı. Yeni bebeğin kılıcın sahibi olduğu hakkında cadılar tarafından bildirilmişti. The Vampire Diaries 7. Sezon 10. Bölüm de vampir meclisine katılacak olan bebeğin ilk ayini için gerekli kurban arayışına girilmişti. Sıradan bir insan olması onu güçlü kılmazdı bu yüzden bebeğin annesi olan Hayley kendisini feda ederek kalbine kazık çakıldı ve kanıyla bebeği beslendi. Dram dolu bir bölüm olması ile dikkatler Carolinin üzerine çekildi. Çünkü o bu bebeği istemiyordu.

8.9 IMDB Puanı 206 İzlenme
The Vampire Diaries 7.Sezon 8.Bölüm 720p full hd izle

The Vampire Diaries 7.Sezon 8.Bölüm 720p full hd izle Elena’ nın olmadığı bir sezonla başlayan 7.sezon bölümlerinden biri. Lily ile Enzo arasındaki çekişmeli mücadelelerin olduğu sahneler göz önünde. Lily’ in annesi eski kocasının da vampire dönüşmesi sonucu ayinleri için bir kurban seçilecektir. Fakat annesi eski kocasına o kadar aşıktır ki kendi kalbine kazık saplamıştır. The Vampire Diaries 7. Sezon 8. Bölüm de Mattde’nin kendine gelen özgüveni ile Damona ile rekabete girecektir. Lily’e sahip olma hırsı ile verdikleri bu bölümdeki mücadele seyircileri ekran başına bağlayacak gibi duruyor. Matt kasabadaki tek polis olmasına rağmen Lily’ in vampir olduğunu bilmemektedir. Ta ki Damona ile karşılaşıp mücadele edene kadar. Lily’ nin yaşadığı kaza sonucunda yaşayacağı merak konusu.

8.9 IMDB Puanı 171 İzlenme
The Vampire Diaries 7.Sezon 9.Bölüm 720p full hd izle

The Vampire Diaries 7.Sezon 9.Bölüm 720p full hd izle Damon’ nun bir kez daha cehennem evrenine hapsedilmesi ve kurtarılmayı beklediği bölümle karşı karşıyayız. Avcıların Doman üzerindeki oyunları ve cadılar ile işbirlikleri onu tuzağa düşürecek. Cehennem evreninde öldürülmesi ve bir daha asla diriltilmemesi onun tek korkusuydu. Stefan, Klaus ve Bonnie olmadan buradan kurtulamazdı. The Vampire Diaries 7. Sezon 9. Bölüm de avcı cadılardan olan fakat annesinin hala vampir olarak devam ettiği Valerie’ den yardım isteyecekler mi? Valerie’ nin Doman’ a karşı duyduğu ilgi ona yardım etmesini sağlayacak mı? Elena’ ya duyduğu ilgiden sonra kendisini geri çekerek avcı kadın olma isteği onu vampirlerden uzaklaştırmıştı. Bu bölümde Damon’ nun kurtulması için vampirlere yardım edecek mi?

8.9 IMDB Puanı 200 İzlenme

Full Film izle

Film izle

Hd Film izle

2017 filmleri izle

Yerli Film izle

hizlifullfilmizle.com Filmi Hd izleme Siteniz

Filmi FuLL izleme Siteniz hizlifullfilmizle.com

Film izleme Ve Hd Film izleme Sitesi

hizlifullfilmizle.com