X
X
X
X

Sırala

Türler

Tür:

American Horror Story

71 film bulundu
American Horror Story 6.Sezon 8.Bölüm izle

American Horror Story 6.Sezon 8.Bölüm izle Yabancı dizimiz American Horror Story 6.Sezon 8.Bölüm full izle seçeneklerimizden American Horror Story 6.Sezon 8.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (American Horror Story 6.Sezon 8.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. Sinyallerin son nokta olduğu yere ulaşan koruyucu ve Jarden bir lübe ile karşılaşırlar. İçeriğe bakmaya ve girmeye çalışırlar fakat kimse yoktur. Katil izlendiğinin farkına vardığında elindeki tüfeği alarak onlara doğru sıkmaya başlar. Koruyucu yaralanır ve Jarden vurulur. Katil oldukları yere doğru giderken kendi kurduğu bir tuzağa takılarak orada kalır. Fakat elinde hala tüfeği vardır. American Horror Story 6. Sezon 8. Bölüm sahnesinde ayaklanan koruyucu katile yaklaşmadan bir şekilde onu öldürmeyi planlarken Jarden ortadan kaybolmuştu. Katilin tuzağının arka tarafına geçerek elinde bir taş ile iyice ona yaklaşmıştı. BU sorada koruyucu onu oyalarken , jarden arkadan gelerek taşı katilin kafasın vurarak bayılttı. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (American Horror Story 6.Sezon 8.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

773 İzlenme
American Horror Story 6.Sezon 7.Bölüm izle

American Horror Story 6.Sezon 7.Bölüm izle Yabancı dizimiz American Horror Story 6.Sezon 7.Bölüm full izle seçeneklerimizden American Horror Story 6.Sezon 7.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (American Horror Story 6.Sezon 7.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. Nina’yı bir kuyuda ölü bulan arkadaşları onu oradan çıkartırlar. Kamp alanına götürürler. Fakar Nina ölmüştür. Üzerindeki el izlerinin analizi için kasaba koruyucundaki makine kullanılmaya çalışılır. Ve sonuç bulunur. Analizler sonucu kişinin nerede olduğu sinyalini almaya başlarlar. Bu ikili kamp alanını toplayarak sinyallerin gösterdiği yere doğru koyulurlar. American Horror Story 6. Sezon 7. Bölüm de sinyaller ormanın en ücra köşesine doğru gitmekteydi. Katil takip edildiğinin farkında olmadan klübesinde oturuyordu. Takip edildiğinin farkına vardığında her şey değişecekti. Orman tuzaklarla kuruluydu koruyucu ve Jarden tuzaklardan birine yakalanırsa bu hayatlarına mal olabilirdi. Bu tuzaklara Nina’nın ölümünden sonra hazırlanmış olacağı için daha dikkatli önlemlerini almışlardı. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (American Horror Story 6.Sezon 7.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

783 İzlenme
American Horror Story 6.Sezon 6.Bölüm izle

American Horror Story 6.Sezon 6.Bölüm izle Yabancı dizimiz American Horror Story 6.Sezon 6.Bölüm full izle seçeneklerimizden American Horror Story 6.Sezon 6.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (American Horror Story 6.Sezon 6.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. Koruyucunun iki gençle birlikte kalması ve kurdukları planlar ile bu esrarengiz cinayetlerin kimin işlediğini bulmaya çalışmaları ile olay büyüyecektir. Nina’nın tuvalet ihtiyacı için uzaklaştığı kamp alanından başına nelerin geleceğini bilmeden hareket etmesi başına belayı getirecekti. Nina’nın bir köşeye çekilmesi ile tuzağa kapılması biranda olmuştu. American Horror Story 6. Sezon 6. Bölüm de katilin Nina’yı alıp götürmesi ve bir yere bağlaması ile gece olmuştu. Nina’ya henüz işkence yapmamıştı. Kurtulmaya çalışan Nina hiçbir şeyden habersiz olduğu yerden kurtulduğunu sanırken açılmış ve üzeri kapanmış dikenli kazıkların olduğu bir kuyuya düşmesi ile ölür. Kuyu kamp alanından çok uzakta değildir. Koruyucu ve Jarden Nina’yı aramaya koyulur. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (American Horror Story 6.Sezon 6.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

571 İzlenme
American Horror Story 6.Sezon 5.Bölüm izle

American Horror Story 6.Sezon 5.Bölüm izle Yabancı dizimiz American Horror Story 6.Sezon 5.Bölüm full izle seçeneklerimizden American Horror Story 6.Sezon 5.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (American Horror Story 6.Sezon 5.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. Gece olmuştu ve Jacke’in cesedini almaya kimse gelmemişti. Tam umutlarını kaybetmişken ağaçların arasından maskeli bir adam yaklaşmıştı. Ceseti incelerken John arkasından giderek kafasına bir odun vurmuştu. Maskeli adamın bayılması ile birlikte elini kolunu bağlamışlardı. Uyandığında ise onunla konuşmaya başladılar. Fakat bu kişi kasabanın koruyucusuydu. Arabası ile nehir kenarında durup dinlenmek istemişti. American Horror Story 6. Sezon 5. Bölüm de adama güvenemeyen ikili doğru söylediğini anlamak için üzerindekileri çıkararak rozetini incelediler. Daha sonra olayı koruyucuya anlatmaya başladılar. Koruyucu gençlerin uyuşturucu almış olacağını düşündü fakat karşılaştığı cesetlerden sonra onlar ile birlikte kalarak olayın gerçeğini ortaya çıkarmak için orada kalmaya başladı. Arabasının bozulması etken olmuştu. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (American Horror Story 6.Sezon 5.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

454 İzlenme
American Horror Story 6.Sezon 4.Bölüm full hd 720p izle

American Horror Story 6.Sezon 4.Bölüm full hd 720p izle Yabancı dizimiz American Horror Story 6.Sezon 4.Bölüm full izle seçeneklerimizden American Horror Story 6.Sezon 4.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (American Horror Story 6.Sezon 4.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. Gece olmuştu ve Jacke ilerlemeye devam ederken karşısında hiç ummadığı anda maskeli ve eli bıçaklı birini gördü. Kaçmaya başladı fakat bu kaçış onu kurtarmayacak gibiydi. Orman tuzaklarla doluydu. Jacke’nin tuzağa yakalanması sonucunda katil onu oradan çıkararak göğsüne bıçak sağlamaya başladı. Öldürdüğünde parçalayarak arkadaşlarına yakın bir yere atmıştı. American Horror Story 6. Sezon 4. Bölüm sahnesinde Jacke’in ceseti bulan John korkudan çıplık atmaya başlar. Nina’da gelerek Jacke’nin cesetini görür ve korkuları iki katına çıkmıştır. Jacke parçalanmıştır. Ceseti alıp kamp alanına götürmek istemişlerdi. Fakat John bir plan yaparak cesetin orda kalmasını sağlamıştı. Çünkü geceleyin ceseti birilerinin almaya geleceğini tahmin ederek beklemeye başlamışlardı. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (American Horror Story 6.Sezon 4.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

604 İzlenme
American Horror Story 6.Sezon 3.Bölüm 1080p full hd izle

American Horror Story 6.Sezon 3.Bölüm 1080p full hd izle Yabancı dizimiz American Horror Story 6.Sezon 3.Bölüm full izle seçeneklerimizden American Horror Story 6.Sezon 3.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (American Horror Story 6.Sezon 3.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. Mery’nin ceseti ile karşılaşan gençler onların bir ağaca asılarak gözlerinin oyulduğunu gördüler. Ve ormanda yalnız olmadıklarını anladılar. Yapmaları gereken şey birbirlerinden ayrılarak çıkış yolunu bulmalarıydı. Fakat bir türlü buna cesaret edemiyorlardı. Ormanda bu cinayetleri işleyen kimdi. Nehir kenarında otururken bir yaratığın onlara doğru koştuğunu gördüklerinde kaçtılar. Yaratık oldukları yere arkadaşlarının kafasını bırakmıştı. American Horror Story 6. Sezon 3. Bölüm sahnesinde yaratığın arkadaşlarını yediğini ve sıra onlara geldiğini düşündüler. Aralarından Jacke cesaretli bir tavırla ben çıkış yolunu aramaya gidiyorum diyerek onların yanından ayrılması ile ikisi bir arada kalmıştı. Jacke ormanın içinde ilerledikten sonra garipten sesler duymaya başlar. Arkadaşının cesetinden sonra korkmuş olmalıydı. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (American Horror Story 6.Sezon 3.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

512 İzlenme
American Horror Story 6.Sezon 2.Bölüm izle

American Horror Story 6.Sezon 2.Bölüm izle Yabancı dizimiz American Horror Story 6.Sezon 2.Bölüm full izle seçeneklerimizden American Horror Story 6.Sezon 2.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (American Horror Story 6.Sezon 2.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. Mery ve Nina’nın gittikleri bir eğlence ortamında tanıştıkları iki erkekle birlikte geceyi geçirmeye başlarlar. Dörtlü bir nehir kenarına giderler ve geceye kaldıkları yerden burada devam ederler. Mery’nin esrarengiz bir şekilde kaçırılması ve arkadaşlarının uyandıklarında onun yok olması onları telaşa sürüklemişti. Polisi aramak istediklerinde telefonları çekmiyordu ve arabalarının tekerleri patlatılmıştı. American Horror Stroy 2. Bölüm sahnesinde kayboldukları ormanda arkadaşlarını aramaya koyulan gençlerin karşılaştıkları cesetler ve korkutucu görüntüler ile biran önce buradan uzaklaşmak istemişlerdi. Fakat gece alkollü oldukları için hangi yoldan geldiklerini bir türlü hatırlayamıyorlardı. Kaybolmuşlardı ve gece olmadan buradan çıkmak için planlar yapmalıydılar. Kamp kurarak bir şekilde yardım geleceğini düşünmüşlerdi. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (American Horror Story 6.Sezon 2.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

1,328 İzlenme
American Horror Story 6.Sezon 1.Bölüm izle

American Horror Story 6.Sezon 1.Bölüm izle Yabancı dizimiz American Horror Story 6.Sezon 1.Bölüm full izle seçeneklerimizden American Horror Story 6.Sezon 1.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (American Horror Story 6.Sezon 1.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. Her sezonu merakla beklenen ve birbirinden farklı ve değişik olayların işlendiği sevilen dizi American Horror Story heyecan ile beklenen 6. sezon 1. bölümü ile hayranlarını daha fazla bekletmedi ve 14 eylül 2016'da yayımlanmaya başladı. American Horror Story 6 sezon 1.bölüm diğer sezonlardan daha farklı konusu ile şimdiden dikkatleri üzerinde çekmeyi başardı bile Bu sezonda dizi tamamıyla alışılmış bölümlerinin ve içeriğinin dışına çıkarak hayranlarını şaşırtmaya devam ediyor. Temasını diğer sezonlardan farklı bir yöne çeviren ve belgesel olarak değiştiren sevilen dizide esrarengiz bir evde geçen birbirinden ilginç paranormal olaylar işleniyor ve telepati ve psikokinezi gibi normal dışı olaylar ile izleyenlerin nefeslerini kesmeyi hedefliyor. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (American Horror Story 6.Sezon 1.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

1,037 İzlenme
American Horror Story 5.Sezon 12.Bölüm izle

American Horror Story 5.Sezon 12.Bölüm izle Yabancı dizimiz American Horror Story 5.Sezon 12.Bölüm full izle seçeneklerimizden American Horror Story 5.Sezon 12.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (American Horror Story 5.Sezon 12.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. Jhon ve Sarther deneye kaldıkları yerden devam ederken son kurbanlarından aldıkları organ ve denek ile arasındaki birleştirmeyi yapınca buluşları sonuca ulaşmıştı. Ölümsüzlük formülü olarak adlandırdıkları bu deneyi nasıl medyaya taşıyacaklardı. Eski tanıdıkları bir profesör sayesinde medyaya bu olayı taşımışlardı. Çoğu yerdne tepki almasına rağmen bazı kesimler bunu onaylamıştı. Hem kötü insanlardan ortadan kalkarken ölmüş birine hayat vermenin iyi olduğu kabul edildi. American Horror Story 5. Sezon 12. Bölüm finalin son sahnesiydi. Mike, bu buluşu beraber yaptıklarını ve bunun için mücadele ettiklerini anlatmasına rağmen kodesten çıkamadı. Bununla birlikte Jhon ve Sarther kendileri gelip teslim olmuştu. Yaptıkları buluş kendi hayatlarına son vermişti. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (American Horror Story 5.Sezon 12.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

404 İzlenme
American Horror Story 5.Sezon 11.Bölüm izle

American Horror Story 5.Sezon 11.Bölüm izle Yabancı dizimiz American Horror Story 5.Sezon 11.Bölüm full izle seçeneklerimizden American Horror Story 5.Sezon 11.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (American Horror Story 5.Sezon 11.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. Mike’nin deney yaptıkları yeri söylemesi ile birlikte ekip o yere gitmişti fakat bir ize rastlanmadı. Çünkü Jhon ve Sarther başka bir yere taşınmışlardı ve arkalarında bir iz bırakmamışlardı. Bunu öğrenen Mike sevinmişti. Fakat yalancı durumuna düştüğü için o zor durumda kalmıştı. Sorgulamada nerede yaşadıkları sorulduğunda verecek bir cevabı olmadığı için sakladığını sanıyorlardı. American Horror Story 5. Sezon 11. Bölüm de Jhon ve Sarther’ın saklandıkları yer bir maden altı ocağıydı ve onları burada kimse bulamazdı. Yer altında olması ve saklanmak için en iyi yerlerden biriydi, çünkü terkedilmişti. Mike’nin sorgusu devam ederken iş iyice çıkmaza girmişti ne yapacaklarını bilemeyecek bir hal almıştı. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (American Horror Story 5.Sezon 11.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

385 İzlenme

Full Film izle

Film izle

Hd Film izle

2017 filmleri izle

Yerli Film izle

hizlifullfilmizle.com Filmi Hd izleme Siteniz

Filmi FuLL izleme Siteniz hizlifullfilmizle.com

Film izleme Ve Hd Film izleme Sitesi

hizlifullfilmizle.com