X
X
X
X

Sırala

Türler

Tür:

Criminal Minds

242 film bulundu
Criminal Minds 11.Sezon 22.Bölüm izle

Criminal Minds 11.Sezon 22.Bölüm izle Yabancı dizimiz Criminal Minds 11.Sezon 22.Bölüm full izle seçeneklerimizden Criminal Minds 11.Sezon 22.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (Criminal Minds 11.Sezon 22.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin.  Criminal Minds şehrin azılı suçlularını bir araya getiren ve bu suçluları çözmek için oluşturulan ekibin müthiş zekasının anlatıldığı bir dizidir. Dizi yayınlandığı ilk sezonundan itibaren büyük bir ilgi ile izlenmeye devam etmiş ve 11. sezona kadar ulaşmayı başarabilmiştir. Criminal Minds 11. sezon 22. bölüm yayınlandı. 22. bölüm bu sezonun son bölümüdür. Dolayısıyla yeni sezonun olup olmayacağı daha şimdiden konuşulmaya başlanmıştır. Sezonun son bölümünde Ashley Douges'e ulaşılacaktır. Hoctch ile bağlantılı olduğu düşünülen adam Ashley'dir. SWAT şakasının onun tarafından yapıldığı düşünülmektedir. Dolandırma programı konusunda oldukça başarılı biri. Bir kaç ses birleştirme işlemi satın alan Ashley Hotch'un telefonundaki konuşmaları bu program sayesinde yapabilmiştir. Böylecek konuşmaların Hotch tarafından yapıldığı düşünülecektir.  Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Criminal Minds 11.Sezon 22.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

9.0 IMDB Puanı 355 İzlenme
Criminal Minds 11.Sezon 21.Bölüm izle

Criminal Minds 11.Sezon 21.Bölüm izle Yabancı dizimiz Criminal Minds 11.Sezon 21.Bölüm full izle seçeneklerimizden Criminal Minds 11.Sezon 21.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (Criminal Minds 11.Sezon 21.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. Başladığı ilk sezonundan itibaren büyük bir izleyici kitlesine ulaşmaya başaran Criminal Minds her geçen gün izleyici kitlesine yenileri eklemeyi başarabilmiştir. DAB ekibinin bir araya gelmesi ile şehirde işlenen korkunç cinayetler bir çözüme kavuşabilecek ve yeni cinayetler çözülmek için masaya yatırılacaktır. Criminal Minds 11. sezon 21. bölüm yayınlandı. Penolepe yeni bir cinayet vakası ile ekibi toplayacaktır. Sıradaki cinayet okuldan eve gelirken kaybolan kıza aittir. Franklin'in babası tarafından kaçırıldığı düşünülmektedir. Daha sonra iki gencin birbirine yakın yerlerde cesedinin bulunması ile cinayetleri işleyenin aynı kişi olabilme ihtimalleri güçlenecektir. Her iki dava ne kadar birbiri ile ilişkisiz görülse de ekip bu iki cinayet arasındaki bağlantıyı kurabilmiştir. Kurbanın amacı kişileri evine çekmek ve orada işlerini bitirmektir.  Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Criminal Minds 11.Sezon 21.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

9.0 IMDB Puanı 329 İzlenme
Criminal Minds 11.Sezon 20.Bölüm izle

Criminal Minds 11.Sezon 20.Bölüm izle Yabancı dizimiz Criminal Minds 11.Sezon 20.Bölüm full izle seçeneklerimizden Criminal Minds 11.Sezon 20.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (Criminal Minds 11.Sezon 20.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin.  Criminal Minds yayınlandığı ilk sezondan iyi itibaren büyük bir izleyici kitlesine sahip olmayı başararak 11. sezona kadar ulaşabilmiştir. DAB ajanları bir araya gelerek şehir izlenen korkunç cinayetleri açığa çıkarmaktadır. Belalı kişiler ile uğraşmak zorunda olan ekip kimi zaman kendini tehlikeli suçları çözerken bulabilmektedir. Criminal Minds 11. sezon 20. bölüm yayınlandı. Jane Deo cinayetinde yeni gelişmeler ortaya çıkacaktır. Su tankında bulunan her iki cesedin de aynı kişi tarafından öldürüldüğü ortaya çıkacaktır. İki cinayette katile ulaştıracak izler mevcuttur. Cesetlerin yüzleri tamamen kesiktir. Sacramento'ya giden ekip bu cinayeti bir kadının işlemiş olabileceğini düşünmemektedir. Cesetlere uygulanan fiziksel güç incelendiğinde katilin erkek olduğu ortaya çıkmaktadır. Katili bulmak için ekip cesetler üzerinde inceleme yapacaktır.  Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Criminal Minds 11.Sezon 20.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

9.0 IMDB Puanı 374 İzlenme
Criminal Minds 11.Sezon 19.Bölüm izle

Criminal Minds 11.Sezon 19.Bölüm izle Yabancı dizimiz Criminal Minds 11.Sezon 19.Bölüm full izle seçeneklerimizden Criminal Minds 11.Sezon 19.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (Criminal Minds 11.Sezon 19.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. DAB ekibinin kurulması ile birlikte çözümsüz kalan cinayetler aydınlatılmaya başlanacaktır. Hotch, Derek Morgon, Penolope Garcia, David Rossi, Jennifer J, Kate Callahan bir araya geldikten sonra şehrin korkunç cinayetleri soruşturulmaya başlanarak azılı katiller ve suç çeteleri çökertilecektir. Criminal Minds 11. sezon 19.bölüm yayınlanması ile birlikte yeni bir cinayet çözüme kavuşturulmak üzere incelenecektir. Anderi Chilkatia 9 yaşındaki bir kızı öldürmesi ile ekip tarafından bulunacaktır. 9 yaşlındaki kız tecavüze uğramış boğulduktan sonrada parçalanmıştır. Katil bazı öldürdükleri kişilerin gözlerini almakta ve belirli organlarını yemektedir. 10 yaşındaki Natasha'yı iki yıl önce aynı kişinin öldürdüğü bilinmektedir. Azılı katilin 56 cinayet işlediği bilinmektedir. Emly gizli görev nedeni ile bu kişinin peşinde düşmüştür. Katil 3 ülkede cinayet işleyerek kaçabilmeyi başarmıştır.  Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Criminal Minds 11.Sezon 19.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

9.0 IMDB Puanı 362 İzlenme
Criminal Minds 11.Sezon 18.Bölüm izle

Criminal Minds 11.Sezon 18.Bölüm izle Yabancı dizimiz Criminal Minds 11.Sezon 18.Bölüm full izle seçeneklerimizden Criminal Minds 11.Sezon 18.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (Criminal Minds 11.Sezon 18.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. DAB ekibinin kurulması ile birlikte şehirdeki sessiz cinayetler çözülmeye başlayacaktır. Cinayetlerin ardındaki kişilik bozukluklarını ortaya çıkaran ekip uzman kişiler tarafından oluşturulmuştur. Criminal dizisi yayınlandığı ilk sezonu ile büyük bir ilgi toplayarak 11. sezon o kadar ulaşmayı başarabilmiştir. Dizide gizemli cinayetlerin çözülmesi ile birlikte pek çok olay aydınlatılmıştır. Criminal Minds 11. sezon 18. bölüm önceki günlerde yayınlandı.   Savanna'nın vurulması Derek'i oldukça etkileyecektir. Savanna'yı vuran kişiye ulaşılmaya çalışacak olan ekip çatı katında kovanlara rastalayacaktır. Tüfekle vurulduğu anlaşılan Savanna'nın tetikçiler tarafından öldürülmek istenerek ekibe ders verilmeye çalışıldığı düşünülmektedir. Derek olayları kimin yaptığını detaylı bir şekilde inceleyecektir. Hotch Derek'in sakin olmasını ve karısının yanında durmasını istemektedir. Derek ise adamları bulmak istemektedir.  Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Criminal Minds 11.Sezon 18.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

9.0 IMDB Puanı 336 İzlenme
Criminal Minds 11.Sezon 17.Bölüm izle

Criminal Minds 11.Sezon 17.Bölüm izle Yabancı dizimiz Criminal Minds 11.Sezon 17.Bölüm full izle seçeneklerimizden Criminal Minds 11.Sezon 17.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (Criminal Minds 11.Sezon 17.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. Cinayetlerin sebebinin bulunamaması yeni bir ekibin kurulması düşüncesini beraberinde getirmiştir. Gelişen olayların sonucunda DAB ekibi oluşturulmuştur. Ekip üstün zekâya sahip kişiler tarafından oluşturulduğundan dolayı en zor cinayetler dahi çözüme ulaşabilmektedir. Cinayetleri, geride kalan izler ve şifreleri çözebilme yeteneğine sahip ekip aynı zamanda katillerin ruh halini ve neden böyle bir cinayet işlediğini de bulabilmektedir. Criminal Minds 11. Sezon 17.bölüm Derek'in kaçırılmasının ardından büyük bir heyecan ile devam etmektedir. Derek ekip tarafından zekice kurtarılacaktır. Fakat Derek'in sağlık durumu iyi olmadığından dolabı bir süre ekipten ayrı kalacaktır. Tetikçilerin ekibin diğer üyelerine zarar verme riski olmasından dolayı ekip korunma altına alınacaktır. Savanna ve Derek bu bölümde evlenme kararı alacaktır.  Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Criminal Minds 11.Sezon 17.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

9.0 IMDB Puanı 352 İzlenme
Criminal Minds 11.Sezon 16.Bölüm izle

Criminal Minds 11.Sezon 16.Bölüm izle Yabancı dizimiz Criminal Minds 11.Sezon 16.Bölüm full izle seçeneklerimizden Criminal Minds 11.Sezon 16.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (Criminal Minds 11.Sezon 16.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. Yayınlan ilk sezonu ile büyük bir ilgi uyandıran Criminal Minds dizisi 8 ekibin bir araya gelmesi ve vahşice işlenen cinayetlerin anlatılmasını içermektedir. Önceki bölümlerde ajanların çoğunun başı derde girmiştir. Penolope'nin peşindeki tetikçiler artık Derek'i de rahatsız etmektedir. Derek tetikçilerin elinde rehin tutulmaktadır. Criminal Minds 11. sezon 16. bölüm yayınlandı. Derek'ten henüz bir haber alınamamaktadır. Dereke'in baygın kalması için vücuduna verilen ilaçlar nedeni ile Derek hayal görmektedir. Ailesinin yanında olduğunu ve çocuklarını gördüğünün sanan Derek oldukça bitkin düşecektir. Savanna ise Derek'in ölmüş olabileceğine ihtimal vermemektedir. Derek babası ile geçmiş anıları düşünmektedir. Derek'in kaçırıldığı yere ekip ulaşacaktır. Uydu şifreleme işlemi yapan online çete Derek'in izinin kaybedilmesine neden olmaktadır.  Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Criminal Minds 11.Sezon 16.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

9.0 IMDB Puanı 353 İzlenme
Criminal Minds 11.Sezon 15.Bölüm izle

Criminal Minds 11.Sezon 15.Bölüm izle Yabancı dizimiz Criminal Minds 11.Sezon 15.Bölüm full izle seçeneklerimizden Criminal Minds 11.Sezon 15.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (Criminal Minds 11.Sezon 15.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. Şehirde bir hayli gizemli cinayetler işlenmektedir. Seri katillerin artması yeni bir ekibin gerekliliğini de artırmıştır. Her biri kendi alanında başarılı olan bir ekip kurularak cinayetlerin sırrı çözülmeye çalışılmaktadır. DAB'ta toplanan ekip oldukça başarılı işler çıkaracak ve gizemli cinayetlerin sırrı çözülecektir. Şehirde işlenen cinayetler bir hayli korkutucudur ve bu işin üstesinden gelebilecek tek ekip vardır.  Criminal Minds 11.sezon 15. bölüm yeni cinayet vakaları ile yayına girdi. Isabelle Jayne evinde ölü bulunmuştur. Jayne'nin ardından iki kadın cesedi de olaya yakın yerde bulununca ekip devreye girmiştir. Kadınlarda biri çarşafa diğeri ise halıya sarılı halde bulunmuştur. Adli tıptan gelen rapor ise kadınların boğularak öldürüldüğünü söylemektedir. İki kurbanında bekâr olması iki kadının aynı kişi tarafından öldürülmüş olabilme ihtimalini güçlendirecektir.  Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Criminal Minds 11.Sezon 15.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

9.0 IMDB Puanı 333 İzlenme
Criminal Minds 11.Sezon 14.Bölüm izle

Criminal Minds 11.Sezon 14.Bölüm izle Yabancı dizimiz Criminal Minds 11.Sezon 14.Bölüm full izle seçeneklerimizden Criminal Minds 11.Sezon 14.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (Criminal Minds 11.Sezon 14.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. Yayınlandığı günden itibaren dikkat çekici olayların bir hayli gelişmesi sonucu 11. sezonda da farklı konuları işlemeye çalışan Criminal Minds heyecan verici olaylar ile yeni sezona başlamıştır. Criminal Minds 7 FBI ajanının cinayetler üzerine uzmanlaşması sonucu bir araya getirilmesini ve cinayetleri çözme yeteneklerini anlatan bir dizidir. Dizi özellikle gizemli ve işkence dolu cinayetleri çözen bir ekip etrafında şekillenmektedir. Criminal Minds 11.sezon 14 bölüm yayınlandı. 14. bölümde Gina Bryant'ın eski bir gecelik ile ayakkabıları olmadan polisi durdurması anlatılmaktadır. Gina polizlere 8 yaşındayken kaçırıldığını söylemiştir. Gina yanında başka bir kız ile birlikte esir tutulmaktadır. 7 yıl önce Nashville'de kaybolan bu kızın adı Shelida'dır. Shelida hasta olduğu için Gina ona yardım etmek için anahtarlı pencereyi keserek kaçmıştır.  Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Criminal Minds 11.Sezon 14.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

9.0 IMDB Puanı 374 İzlenme
Criminal Minds 11.Sezon 13.Bölüm izle

Criminal Minds 11.Sezon 13.Bölüm izle Yabancı dizimiz Criminal Minds 11.Sezon 13.Bölüm full izle seçeneklerimizden Criminal Minds 11.Sezon 13.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (Criminal Minds 11.Sezon 13.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. Criminal Minds 11 sezon bölümleri ile devam etmektedir. Her geçen gün farklı olayların anlatıldığı dizide büyük gelişmeler yaşanmaya başlamıştır. 2005 yılında ilk sezonu yayınlanan dizi 11.sezon bölümleri ile devam ederek takipçilerinin artmasını sağlamıştır. Dizi 11 sezonda Penolope'nin tetikçiler tarafından tehdit ediliyor olması ile gelişme göstermiştir. Criminal Minds 11. Sezon 13. bölüm yayınlandı. 13. bölümde Penolope'nin peşindeki tetikçiler ile ilgili önemli gelişmeler yaşanmaktadır. Spencer Cat adlı bir kız ile buluşacaktır. Fakat Cat göründüğü gibi biri değildir. Spencer'i bölüm sonunda rehin alacaktır. Fakat ekip hazırlıklıdır. Aynı restoran da ekibin diğer üyeleri de farklı kılıklara bürünmüş halde yer almaktadır. Cat Spencer'ı tehdit etmek için masanın altından ona bir silah doğrultacaktır. Fakat Spencer oldukça hazırlıklıdır. Cat çetenin bir üyesidir.  Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Criminal Minds 11.Sezon 13.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

9.0 IMDB Puanı 348 İzlenme

Full Film izle

Film izle

Hd Film izle

2017 filmleri izle

Yerli Film izle

hizlifullfilmizle.com Filmi Hd izleme Siteniz

Filmi FuLL izleme Siteniz hizlifullfilmizle.com

Film izleme Ve Hd Film izleme Sitesi

hizlifullfilmizle.com