X
X
X
X

Sırala

Türler

Tür:

Dexter

94 film bulundu
Dexter 7.Sezon 12.Bölüm izle

Dexter 7.Sezon 12.Bölüm izle Yabancı dizimiz Dexter 7.Sezon 12.Bölüm full izle seçeneklerimizden Dexter 7.Sezon 12.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (Dexter 7.Sezon 12.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. Dizi serisinin en akılda kalan bölümlerinden birisi olarak 7. Sezonun final bölümü gösterilebilir. Bu bölümde Hannah’yı hapiste ziyaret eden Dexter, Hannah’dan ayrılması için Debra’nın böyle bir kumpas kurup kurmadığını merak etmektedir. Ancak Hannah hapiste her şeyi itiraf eder. Debra’yı Dexter’la rahat bir yaşam sürebilmek için zehirlemiştir. Dexter 7. Sezon 12. Bölüm içerisinde bu şoku üzerinden atlatamadan başka bir durum ile karşılaşır. Annesinin katillerinden birisini istediği yere getiren Dexter onu orada öldürerek Maria’nın dikkatini çekmek ister. Maria da oraya gelir ancak Dexter bunun için hazırdır ve onu da bayıltarak öldürmeyi düşünür. Bunu anlayan Debra hemen oraya gelir. İkisini karşısında gören Debra ya bir seri katil olan kardeşini vuracaktır ya da yarı baygın halde yerde duran ve her şeyden haberi olan eski komiser Maria’yı vuracaktır. Debra’nın tercihi Maria olur ve Maria’yı tek kurşunla öldürür. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Dexter 7.Sezon 12.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

8.8 IMDB Puanı 318 İzlenme
Dexter 7.Sezon 11.Bölüm izle

Dexter 7.Sezon 11.Bölüm izle Yabancı dizimiz Dexter 7.Sezon 11.Bölüm full izle seçeneklerimizden Dexter 7.Sezon 11.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (Dexter 7.Sezon 11.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. Eski komiser Maria, artık Dexter’ın bir seri katil olduğundan emindir. Onu yemlemek için annesini öldüren kişiyi hapisten çıkartarak Dexter’ı harekete geçirmek ister. Bunda da başarılı olan Maria, kısa süre içerisinde Dexter’ın Estrada’nın peşine düştüğünü görür. Ancak suçüstü yakalamak istediği için ilk etapta Dexter’ı takip eder. Dexter 7. Sezon 11. Bölüm Maria’nın Dexter’ı yakalamaya en çok yaklaştığı bölümlerden birisidir. Ancak Dexter bunu anladıktan sonra oradan kaçmayı başarır. Ancak aynı zamanlarda Debra bir trafik kazası geçirir. Araştırmalarda koltuğunun altında bir su şişesi bulunur. Bu su şişesinde zehir vardır ve Dexter Hannah’nın Debra’yı zehirlediğini düşünür. Bu sebeple Hannah’yı daha önce Sal Price’ı öldürmekle suçlar ve delilleri polis departmanına iletir. Bundan sonra polisler rahatlıkla Hannah’yı yakalayarak hapse atarlar. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Dexter 7.Sezon 11.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

8.8 IMDB Puanı 351 İzlenme
Dexter 7.Sezon 10.Bölüm izle

Dexter 7.Sezon 10.Bölüm izle Yabancı dizimiz Dexter 7.Sezon 10.Bölüm full izle seçeneklerimizden Dexter 7.Sezon 10.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (Dexter 7.Sezon 10.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. Hannah yeni hedefini belirlemiş ve sürekli olarak kalemiyle oynayan kişinin kalemine zehir katarak araba sürerken trafik kazası geçirmesini sağlamak istemektedir. Ancak her şey hesapladığı gibi gitmez. Zehir etkisini göstermekte gecikince Dexter’ın evine kadar gelen kişi burada ölür. Sonrasında hem Dexter hem de Hannah risk altında kalmıştır. Ancak bunu profesyonel bir şekilde halleden ikiliyi bu olay daha fazla yakınlaştırmıştır. Dexter 7. Sezon 10. Bölüm içerisinde Hannah’yı tehdit eden başka bir kişiyi de Dexter infaz eder. Bu Dexter’ın suçlu bir kişi için öldürdüğü ilk masum kişidir. Bunu yalnızca Hannah’ya olan sevgisinden dolayı yapmaktadır. Debra ise artık Dexter’ın da güvende olmadığını en ufak bir durumda Hannah’nın Dexter’ı da zehirleyeceğini düşünür. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Dexter 7.Sezon 10.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

8.8 IMDB Puanı 356 İzlenme
Dexter 7.Sezon 9.Bölüm izle

Dexter 7.Sezon 9.Bölüm izle Yabancı dizimiz Dexter 7.Sezon 9.Bölüm full izle seçeneklerimizden Dexter 7.Sezon 9.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (Dexter 7.Sezon 9.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. Dexter’ı araştırmaya başlayan Laguerta birçok yeni delil elde etmeye başlamıştır. Hala liman koyu kasabının hayatta olduğunu düşündüren deliller ortaya çıkar. Liman koyu kasabı Dexter’ın ta kendisidir ve Laguerta bu konuda bastırmaya devam eder. Debra ise Dexter’ın Hannah’ya âşık olduğunu görünce yeni hedefi olarak Hannah’yı belirler. Dexter’ı ikna edemediği için Hannah’nın ondan ayrılmasını istemek için Hannah’ya gidecektir. Dexter 7. Sezon 9. Bölüm Hannah ile Debra’yı karşı karşıya getirir. Ancak bu aşamada Debra’nın söylediği hiçbir şeyi Hannah kabul etmemektedir. Dexter ile son derece mutlu olduğunu söyleyen Hannah, Debra’nın artık bundan vazgeçmesi gerektiğini düşünmektedir. Diğer bir yandan Quinn ise hala striptiz kulübünde ki olayın içerisinden çıkamamıştır. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Dexter 7.Sezon 9.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

8.8 IMDB Puanı 362 İzlenme
Dexter 7.Sezon 8.Bölüm izle

Dexter 7.Sezon 8.Bölüm izle Yabancı dizimiz Dexter 7.Sezon 8.Bölüm full izle seçeneklerimizden Dexter 7.Sezon 8.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (Dexter 7.Sezon 8.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. Debra artık çok zor günler geçirmektedir. Bir yandan işyerinde yaşanan olumsuz olaylar bir yandan Dexter ile Hannah’nın yakınlaşması onu çileden çıkarır. Kardeşinin bir katil olduğunu bilmektedir. Ancak bu duruma çok zor alışan Debra, Hannah’nın da bir seri katil olduğunu öğrendiğinden beri bunu kabul edemez. Dexter 7. Sezon 8. Bölüm içinde Debra bunu Dexter ile konuşmaya karar verir. Onun Hannah’dan uzak durmasını isteyen Debra, bu konuşmada Dexter’a olan aşkını da itiraf edecektir. Bu konuda ne yapacağını bilemeyen Dexter büyük bir hayret içerisinde kalmıştır. Diğer yandan İsaak de sevgilisini öldürdüğü için Dexter’dan intikam almak ister. Tüm bu olaylar çerçevesinde Dexter’ı departmanın içerisinde araştıran kişiler de vardır. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Dexter 7.Sezon 8.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

8.8 IMDB Puanı 318 İzlenme
Dexter 7.Sezon 7.Bölüm izle

Dexter 7.Sezon 7.Bölüm izle Yabancı dizimiz Dexter 7.Sezon 7.Bölüm full izle seçeneklerimizden Dexter 7.Sezon 7.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (Dexter 7.Sezon 7.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. Dexter hayatında ilk kez iki yanını da kabul edebilecek bir kızla tanışmıştır. Hannah Mckay, Dexter’ın artık hem kendisini hem de karanlık yönünü çok iyi bir şekilde bilmektedir. Ancak bunu sorun etmeyen Hannah onunla beraber sonsuza kadar beraber olmak ister. Dexter da ona karşı çok yoğun duygular beslemektedir. Dexter 7. Sezon 7. Bölüm içerisinde bir yandan da dedektif Quinn striptiz kulübünde olan olayları çözerek Nadia’yı oradan kurtarmayı amaçlar. Onun için bir delili dahi ortadan kaldıran komiser bunda başarılı olamaz. Bunun için de Nadia’yı kaybetmek üzeredir. Kanunun açıklarını kullanarak cinayetler işlemiş olan Hannah ise Debra’nın dikkatini çekmektedir. Dexter’dan her zaman yaptığını yaparak onu öldürmesini ister. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Dexter 7.Sezon 7.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

8.8 IMDB Puanı 326 İzlenme
Dexter 7.Sezon 6.Bölüm izle

Dexter 7.Sezon 6.Bölüm izle Yabancı dizimiz Dexter 7.Sezon 6.Bölüm full izle seçeneklerimizden Dexter 7.Sezon 6.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (Dexter 7.Sezon 6.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. Hannah Mckay’in cinayetin içerisinde olduğunu anlayan Dexter, geçmiş bölümde onun için delilleri değiştirmiş ve açıkça onun etkisi altında kaldığını kabul etmiştir. Ancak bu bölümde işler daha fazla ilerlemeye başladı. Hannah ile muhabbet ederken kocasının öldüğünü öğrenen Dexter, Hannah’ya bunun nasıl olduğunu sordu ve kalp krizi cevabı aldı. Ancak Dexter 7. Sezon 6. Bölüm içerisinde Hannah’yı özel bir bitki yetiştirirken gören Dexter, bu bitkiyi araştırdığında kalp krizi geçirttiğini öğrenir. Sonrasında Hannah’nın kocasını öldürdüğünü anlar. Bu aynı zamanda Hannah’nın bir seri katil olduğunu göstermektedir. Onu yakalayan Dexter masasına her zamanki gibi onu bantla sarar. Ancak bu sefer işler çok farklı gelişmeye devam eder. Dexter Hannah’yı öldürmek yerine ona aşık olur ve olaylar çok başka bir hal almıştır. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Dexter 7.Sezon 6.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

8.8 IMDB Puanı 339 İzlenme
Dexter 7.Sezon 5.Bölüm izle

Dexter 7.Sezon 5.Bölüm izle Yabancı dizimiz Dexter 7.Sezon 5.Bölüm full izle seçeneklerimizden Dexter 7.Sezon 5.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (Dexter 7.Sezon 5.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. LaGuerta'nın olayların yaşandığı kilisede Travis Marshall'ın kanının bulunduğu camı bulması, Debra Morgan'ın aklına bir fikir getirir ve Debra, kardeşine yani Dexter'a yardım etmek için LaGuerta'yı Liman Koyu Kasabı Soruşturması'na kendisinin de dâhil edilmesi için ikna eder. Böylece tüm gelişmeleri yakından takip edebilecektir. Dexter 7.sezon 5.bölüm içerisinde Dexter dava ile ilgili önemli gelişmelerin izini sürmektedir. Olayla ilgili şüphelinin yalan söylediğini anlar ve bunu Hannah McKey'in yüzüne karşı söyler. Hannah ise Dexter'dan etkilendiği için itiraz etmez ve cinayeti işlediğini kabul eder. Ancak Dexter, Hannah'dan etkilendiği için soruşturma için oldukça önem arz eden bu gelişmeyi tüm ekipten gizler ve hayatına bambaşka bir yön verir. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Dexter 7.Sezon 5.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

8.8 IMDB Puanı 328 İzlenme
Dexter 7.Sezon 4.Bölüm izle

Dexter 7.Sezon 4.Bölüm izle Yabancı dizimiz Dexter 7.Sezon 4.Bölüm full izle seçeneklerimizden Dexter 7.Sezon 4.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (Dexter 7.Sezon 4.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. Artık Hannah tamamen Dexter’ın hayatına girmeye başlamıştır. Avukatının önerdiğini söyleyerek departmana gelen Hannah, Dexter’a soruşturma da yardım etmek istediğini söyler. Ancak bu da Dexter’a yaklaşmanın yollarından birisidir. Dexter 7. Sezon 4. Bölüm Dexter ile Debra’nın beraber bir cinayet için ortaklık yaptığı ilk bölüm olarak görülebilir. Hukuktaki bir açığı kullanarak bir suçlu daha kurtulmuştur ve yapabilecekleri hiçbir şey yoktur. Ancak Debra ve Dexter yapılacak olan işlemi biliyorlardır. Bir gün Debra’ya söylemeden Dexter çıkarak bu suçlunun peşine takılır ve onu öldürür. Sonrasında ise onu denize atmak yerine evde bulunan sobaya atmaya karar verir. Bunu Debra’ya da anlatan Dexter artık Debra ile bir suç ortağıdır. Debra ise bu konuda mutluluk duymasından dolayı kendisi adına endişelenmeye başlar. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Dexter 7.Sezon 4.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

8.8 IMDB Puanı 304 İzlenme
Dexter 7.Sezon 3.Bölüm izle

Dexter 7.Sezon 3.Bölüm izle Yabancı dizimiz Dexter 7.Sezon 3.Bölüm full izle seçeneklerimizden Dexter 7.Sezon 3.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (Dexter 7.Sezon 3.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. Hukuk sisteminden bir şekilde kaçan kişilerin peşinde olan Dexter, artık bu konuyu Debra’nın da bilmesinden dolayı daha farklı duygular içerisindedir. Debra ise hala buna inanamazken konuyu çok fazla düşünmemeye çalışır ve Dexter’a kendisine hiçbir şey anlatmamasını söyler. Ancak kendisi de olayların içerisinde olduğundan buna engel olamaz. Dexter 7. Sezon 3. Bölüm içerisinde Dexter ile birlikte yeni birinin peşine düşen Debra, striptiz kulübünde yaşanan olayların da artık çözülmesini istemektedir. Ancak bu aşamada Dexter onun en büyük yardımcısı olacaktır. Bu bölümde Dexter Hannah Mckay adında yeni biri ile tanışır. Şüpheli sıfatıyla tanıştığı bu kızdan son derece fazla etkilenecek olan Dexter, bu duygularını kapatmak için birçok kez uğraş verir. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Dexter 7.Sezon 3.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

8.8 IMDB Puanı 338 İzlenme

Full Film izle

Film izle

Hd Film izle

2017 filmleri izle

Yerli Film izle

hizlifullfilmizle.com Filmi Hd izleme Siteniz

Filmi FuLL izleme Siteniz hizlifullfilmizle.com

Film izleme Ve Hd Film izleme Sitesi

hizlifullfilmizle.com