X
X
X
X

Sırala

Türler

Tür:

Pretty Little Liars

149 film bulundu
Pretty Little Liars 7.Sezon 10.Bölüm izle

Pretty Little Liars 7.Sezon 10.Bölüm izle Yabancı dizimiz Pretty Little Liars 7.Sezon 10.Bölüm full izle seçeneklerimizden Pretty Little Liars 7.Sezon 10.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (Pretty Little Liars 7.Sezon 10.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. Sezonun son finali olan bölümlerden biridir. Aria’ nın Nicole ve Ezra’yı birlikte görmesi onu üzecek gibi duruyor. Toby’ nin geçirdiği kaza hala sırlar perdesi arkasında açığa kavuşmuş değil. İlginç olan Jenna’ nın görme özürlü olmasına rağmen verilen tepkiler ve refleksler karşısında dönüp o yöne çevirmesi şüpheleri üzerine çekmiş olacak. Pretty Little Liars 7. Sezon 10. Bölüm on sahnesinde Spencer’ın yıllardır annesini bilmediği gerçeği ortaya çıkıyor. Ve en yakınlarında ki Mary’ nin Spencer’ın annesi olduğunu öğrenmesi izleyicileri şaşırtacak. Alison’ nun hamile olduğunu söylemesi fakat kimden hamile olduğunu bilmemesi dizide ki ikili ilişkileri sarsacak gibi görünüyor. Spencer ve Toby birlikteliği de başlamış görünüyor. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Pretty Little Liars 7.Sezon 10.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

8.9 IMDB Puanı 374 İzlenme
Pretty Little Liars 7.Sezon 9.Bölüm izle

Pretty Little Liars 7.Sezon 9.Bölüm izle Yabancı dizimiz Pretty Little Liars 7.Sezon 9.Bölüm full izle seçeneklerimizden Pretty Little Liars 7.Sezon 9.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (Pretty Little Liars 7.Sezon 9.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. Rosewood Lisesinden yüzme takım koçluğu için iş teklifi alan Hanna; Paige'in de aynı iş için aday olduğunu öğrenir. Bayan Grunwald, Hanna'yı ziyaret ederek onu Noel hakkında uyarır. Alison ise Rosewood Lisesinde çalışmaya geri döner; ancak öğrencilerinin ona bir eşek şakası yapması sonrasında bunun o kadar da kolay olmayacağını fark eder. Pretty Little Liars 7.Sezon 9.Bölüm sırasında aynı zamanda Aria, Ezra ile olan ilişkisinde, Ezra'ya telefonundan Nicole'un numarasını sildiğini söylemesinden sonra, problemler yaşamaktadır. Daha sonra Mary'nin doğumunu yapan doktoru ziyaret ederek Spencer için cevaplar aramaya çabalar. Yalancılardan hiçbir yardım alamayan Hanna, tek başına A.D'nin kim olduğunu keşfetmeye çalışmaya karar verir. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Pretty Little Liars 7.Sezon 9.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

8.9 IMDB Puanı 335 İzlenme
Pretty Little Liars 7.Sezon 8.Bölüm izle

Pretty Little Liars 7.Sezon 8.Bölüm izle Yabancı dizimiz Pretty Little Liars 7.Sezon 8.Bölüm full izle seçeneklerimizden Pretty Little Liars 7.Sezon 8.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (Pretty Little Liars 7.Sezon 8.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. Bu bölümde A’nın kızlardan herhangi biri olup olmadığı merak konusu. Bütün kızları toplaması ve onları suç mahali için kullanması onlardan biri olmadığını gösterebilir. A’nın tehlikeli oyunlarından kızlar bu bölümde de birlikte etkilenecek. Fakat yine Aria’ya bir zarar gelmediği dikkat çekici. Calep’ e çarpan araba, Alison’nun dosya arayışları, Paige ve Sbrina’nın bu bölümde diziye yeniden katılması heyecan katacak gibi duruyor. Pretty Little Liars 7. Sezon 8. Bölüm sahnesinde daha önce diziden çıkmış olanlarında yeniden geri döneceği ile karşı karşıyayız. Alison’un A tarafından işkenceler gördüğü sahneler izleyiciye sunulacak. Bu sahneden sonra A’nın Alison olduğu düşüncesi kırılacağa benziyor. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Pretty Little Liars 7.Sezon 8.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

8.9 IMDB Puanı 366 İzlenme
Pretty Little Liars 7.Sezon 7.Bölüm izle

Pretty Little Liars 7.Sezon 7.Bölüm izle Yabancı dizimiz Pretty Little Liars 7.Sezon 7.Bölüm full izle seçeneklerimizden Pretty Little Liars 7.Sezon 7.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (Pretty Little Liars 7.Sezon 7.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. Jason ve Noel’in geri döndüğü bölümlerden biri. Bölümde yaşanan ilginç olaylardan biri Toby’nin Spencer’a ilgi duymaya başlaması. Hanna ve Caleb ile ilişkileri olmalarına rağmen bu çiftlerin birbirleri arasındaki kıvılcımlar izleyicileri sinirlendirecek gibi duruyor. Yine bir suç olayının gündeme gelmemesi için Noel kendisine ait olan suç dosyalarını yakması fakat Aria’nın dosyasını yakmak yerine üzerinde oynamalar yapması kötü bir olayın olacağının habercisi gibi görünüyor. Pretty Little Liars 7. Sezon 7. Bölüm sahnesinde yaşanan bu ikili ilişkilerin ve işleyen suçların açığa çıkacağı bir bölüm. Hanna ile annesinin planladıkları otel oyununda birçok kişi için tehlikeli olacağa benziyor. Mike’nin düğüne dönmesi de ayrı merak konusu. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Pretty Little Liars 7.Sezon 7.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

8.9 IMDB Puanı 363 İzlenme
Pretty Little Liars 7.Sezon 6.Bölüm izle

Pretty Little Liars 7.Sezon 6.Bölüm izle Yabancı dizimiz Pretty Little Liars 7.Sezon 6.Bölüm full izle seçeneklerimizden Pretty Little Liars 7.Sezon 6.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (Pretty Little Liars 7.Sezon 6.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. Halen A ve D’nin kim olduğu konusunda bir sonuca varılmayan sezonlardan biri daha. Bölümde yeni katılan Jenna ve Marko isimleri şüpheleri üzerinde çekecek gibi. Yeni gelmelerine rağmen kızları ve erkekleri eskiden tanıyan ikili gibi duruyor. Mona’nın eski A’dan olması ve bu ikili ile yakınlaşması dikkatleri daha çok çekiyor. Pretty Little Liars 7. Sezon 6. Bölüm de Lucas ve Noel’ inde diziye girmesi ile birlikte A ve D’nin kim olduğu konusunda soru işaretleri daha çok artıyor. Sara’nın öldürülmesi için yapılan planların ortaya çıkması Emily’nin üzerine şüpheleri çekiyor olacak. Fakat A ve D’nin Mona ve Toby olduğu düşünülmekte. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Pretty Little Liars 7.Sezon 6.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

8.9 IMDB Puanı 358 İzlenme
Pretty Little Liars 7.Sezon 5.Bölüm izle

Pretty Little Liars 7.Sezon 5.Bölüm izle Yabancı dizimiz Pretty Little Liars 7.Sezon 5.Bölüm full izle seçeneklerimizden Pretty Little Liars 7.Sezon 5.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (Pretty Little Liars 7.Sezon 5.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. Emily ile Ezra’nın yakınlaşacağı bir bölüm izlenecek gibi. Ezra’nın eski nişanlısı olan Nicole’ de bu sahnede yer alıyor. Ezra, Nicole için onun bir kabile tarafından kaçırılıp, bir daha haber alınamadığını söyleyip öldü dese de onun ortaya çıkması birçok işi değiştirecek gibi duruyor. Kızların yaptıkları suç olaylarında hala eldiven giymediğini görüp neden parmak izi bıraktıkları izleyicileri meraklandıran konulardan biridir. Pretty Little Liars 7. Sezon 5. Bölüm Spencer’ın yakın arkadaşı Hanna’nın sevgilisiyle aşk yaşamaya başlaması ve Caleb ve Hanna arasındaki eski duyguların canlandığını hissettiğinde de ikisine tepki verdiği görülüyor. Toby ile Hanna birlikteliği de yokuşa sürüklenecek gibi görünüyor. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Pretty Little Liars 7.Sezon 5.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

8.9 IMDB Puanı 330 İzlenme
Pretty Little Liars 7.Sezon 4.Bölüm izle

Pretty Little Liars 7.Sezon 4.Bölüm izle Yabancı dizimiz Pretty Little Liars 7.Sezon 4.Bölüm full izle seçeneklerimizden Pretty Little Liars 7.Sezon 4.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (Pretty Little Liars 7.Sezon 4.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. Sezon sayısı 7’yi bulmuş olan ve bir roman uyarlaması olarak ekranlara gelen pretty little liars dizisi marjinal bir kurgusu olması nedeniyle de aynı zamanda büyük yankı uyandırmış ve reyting rekorları kırmıştır. 2010 yılının Haziran ayının 8. gününde yayınlanmaya başlayan bu dizi özellikle de sezon sayısı itibariyle 7. sezonunun 4.bölümünde yine merak uyandıran senaryosuyla izleyenleri keyiflendirmeyi, meraklandırmayı amaçlamıştır. Ne derece merak uyandırdığı, hangi dozda keyif verdiğini tekrar tekrar görmek isteyen ya da hiç izlememiş olanlar için izlemeye değer olarak hala güncelliğini korumaktadır. Dolayısıyla hala izlememiş olanlar veya tekrar tekrar izlemek isteyenler için iyi bir fırsat hali hazırda sizleri beklemektedir. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Pretty Little Liars 7.Sezon 4.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

8.9 IMDB Puanı 389 İzlenme
Pretty Little Liars 7.Sezon 3.Bölüm izle

Pretty Little Liars 7.Sezon 3.Bölüm izle Yabancı dizimiz Pretty Little Liars 7.Sezon 3.Bölüm full izle seçeneklerimizden Pretty Little Liars 7.Sezon 3.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (Pretty Little Liars 7.Sezon 3.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. Eliott ve Mary Darke bir plan içerisinde farklı oyunlar kurgulamaktadır. Onların ilk defa görüşmediğini ileri süren kızlar hastanede ters giden bir şeyler olduğunu düşünmeye başlarlar. Alison’un arkadaşları durumdan şüphe duyarak hastanede onu ziyarete giderek başka bir doktor ile görüşürler. Durumdan haberdar olan Rollins kelepçeler ile bağladığı Alison’u çözer. Pretty Little Liars 7.sezon 3.bölüm izleyenleri yine meraka sürükleyici bir bölümle karşınıza çıkmaktadır. Eliottan şüphe duyan Emilly ve Hanna doktorun evine girip işe yarayacağını düşündükleri delillerin fotoğraflarını çekmişlerdir. Kredi kartı ekstresi gözlerine çarpar ve Alison ile kaldıklarını düşündükleri pansiyonu ziyaret etmeye karar verirler. Orada ilginç olan Hanna’ya işkence yapıldığı sırada kullanılan hayvan gütme ile ilgili bir şeyin görmesi onları Elliot’un yaptığını düşünmelerine sebep olmuşlardır. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Pretty Little Liars 7.Sezon 3.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

8.9 IMDB Puanı 357 İzlenme
Pretty Little Liars 7.Sezon 2.Bölüm izle

Pretty Little Liars 7.Sezon 2.Bölüm izle Yabancı dizimiz Pretty Little Liars 7.Sezon 2.Bölüm full izle seçeneklerimizden Pretty Little Liars 7.Sezon 2.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (Pretty Little Liars 7.Sezon 2.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. Hanna kilitli kaldığı alandan kurtulur kurtulmaz kendini dışarı atmıştır. Bu sırada karşısına çıkan Mary Darke’nin arabasına binerek kapalı alandan çıkmanın sevincini yaşamaktadır. Aralarında geçen kısa sohbet sırasında Alison’un teyzesi olduğunu öğrenen Hanna şaşkınlığını gizleyemiyor. Eve gittikten sonra arkadaşlarından Charlote’nin Alison tarafından öldürüldüğünü düşündüklerini öğreniyor. Bir kanıt bulduklarını ve artık emin olduklarını savunuyorlar. Pretty Little Liars 7.sezon 2.bölüm içerisinde yer alan gizli kişi A.D. tarafından mesaj gelerek aynı fikirde olduklarını iletiyor. Hastanede bulunan Alison doktoru tarafından ziyareti kaldırılmış ve tamamen iyileşme gösterene kadar ziyaretine kimseyi almama kararı almıştır. Lucos, Hanna ile arasında bir şey olacağını ve onu sevdiğini söylerken Hanna ona uygun biri olmadığını ve daha sert, daha zeki biriyle olması gerektiğini açıklamaktadır. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Pretty Little Liars 7.Sezon 2.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

8.9 IMDB Puanı 360 İzlenme
Pretty Little Liars 7.Sezon 1.Bölüm izle

Pretty Little Liars 7.Sezon 1.Bölüm izle Yabancı dizimiz Pretty Little Liars 7.Sezon 1.Bölüm full izle seçeneklerimizden Pretty Little Liars 7.Sezon 1.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (Pretty Little Liars 7.Sezon 1.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. Hanelerine tecavüz etme gerekçesi ile bir bayanın gelip dosya doldurma talebi ile karşılaşan arkadaş grubu şaşkınlığını gizleyemeyip kaybolan arkadaşlarına benzemesini anlamlandırmak için sormaya gidiyorlar. İkiz kardeşi olduğunu öğrendikten sonra rahatlıkla geri dönüyor. Bu sırada A.D. isimli esrarengiz kişiden Hanna’nın öldürüldüğüne dair bir mesaj alan grup hızla o alana doğru ilerler. Pretty Little Liars 7.sezon 1.bölüm ile yayınlandığı an itibari ile sezona damgasını vurmuştur. Yüzüne maske takıldığını anlayan Bop pimi çektiğinde 24 saat sürelerini olduğunu ve Charlotte’nin gerçek katilin kim olduğunu söylememeleri halinde Hanna’nın öleceğini bildirmiştir. Hanna ise umutsuzca kapalı tahta bir alanda bekleyişe terk edilmiş durumdadır. 24 saat içerisinde gizemi çözmeye çalışan ekip stresli bir durum içerisindedir. Hanna sonunda kilitli olduğu yerden kaçmayı başarmıştır. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Pretty Little Liars 7.Sezon 1.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

8.9 IMDB Puanı 391 İzlenme

Full Film izle

Film izle

Hd Film izle

2017 filmleri izle

Yerli Film izle

hizlifullfilmizle.com Filmi Hd izleme Siteniz

Filmi FuLL izleme Siteniz hizlifullfilmizle.com

Film izleme Ve Hd Film izleme Sitesi

hizlifullfilmizle.com