Sırala

Türler

Tür:

Spartacus

34 film bulundu
Spartacus 3.Sezon 10.Bölüm izle

Spartacus 3.sezon 10.bölüm izle Yabancı dizimiz Spartacus 3.sezon 10.bölüm full izle seçeneklerimizden Spartacus 3.sezon 10.bölüm Türkçe dublaj izle partlarmızdan ayrıca Spartacus 3.sezon 10.bölüm Altyazılı izle 480p, 720p, 1080p kalite yönergelerimizden (Spartacus 3.sezon 10.bölüm) diziyi ve bölümü seyredebilirsiniz. "Spartacus 3.sezon 10.bölüm" Victory bölüm adıyla 12 Nisan 2013 tarihinde ekranlara geldi ve bölüm izleyicileri tarafından 10/9,8 puan alarak efsanevi bir şekilde son buldu. Spartacus 3. Sezon 10. Bölüm de Spartacus ve takipçisi olan isyancılar sayısal anlamda çok zor durumdadır. Bu çıkmaz durum onları umutsuzluğa sevk etse de son bir yarma harekatıyla özgürlüklerini kazanmak için saldırıya geçmeye kararlılardır. Marcus Crassus ve Romalılar ile Spartaküs ve takipçileri efsanevi bir şekilde karşılaşırlar. Bu karşılaşma efsanevi bir savaşın yaşanmasını sağlar. Oldukça kanlı geçen çarpışmalar iki tarafında ağır kayıplar vermesiyle devam ederken Spartacus bir fırsattan yararlanarak Roma ordusunun komutanının karşısına çıkar. Dizi Marcus ve Spartacus’un efsanevi karşılaşmasına sahne olduktan sonra yayın hayatına veda eder. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Spartacus 3.sezon 10.bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

8.7 IMDB Puanı 1,096 İzlenme
Spartacus 3.Sezon 9.Bölüm izle

Spartacus 3.sezon 9.bölüm izle Yabancı dizimiz Spartacus 3.sezon 9.bölüm full izle seçeneklerimizden Spartacus 3.sezon 9.bölüm Türkçe dublaj izle partlarmızdan ayrıca Spartacus 3.sezon 9.bölüm Altyazılı izle 480p, 720p, 1080p kalite yönergelerimizden (Spartacus 3.sezon 9.bölüm) diziyi ve bölümü seyredebilirsiniz. "Spartacus 3.sezon 9.bölüm" 5 Nisan 2013’ta yayınlana Spartacus 3. Sezon 9. Bölüm yani finalden önceki son bölümde ortam iyice kızışıyor. The Dead and the Dying adı ile yayınlanan bölümde Crixus’un ölümünden sonra Nevia’nın ruh hali giderek kötüleşmektedir. Tiberius ve askerleri isyancılarla görüşmeye gider ve esir alınırlar. 3. Sezon 9. Bölüm ‘de Spartacus arena oyunları düzenler. Tiberius askerleri ve Spartacus askerleri arasında gerçekleşen turnuva da Tiberius’un askerlerinden biri ölürken Tiberius2un babası Spartacus’e oğlunun hayatına karşılık 500 askerini serbest bırakacağının sözünü verir ve Spartacus teklifi kabul eder. Ancak Tiberius kaçarken Kore tarafından öldürülür. Buna karşılık 500 askerin canına karşılık olarak Crassus’a Kore rehin olarak verilir. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Spartacus 3.sezon 9.bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

8.7 IMDB Puanı 1,025 İzlenme
Spartacus 3.Sezon 8.Bölüm izle

Spartacus 3.sezon 8.bölüm izle Yabancı dizimiz Spartacus 3.sezon 8.bölüm full izle seçeneklerimizden Spartacus 3.sezon 8.bölüm Türkçe dublaj izle partlarmızdan ayrıca Spartacus 3.sezon 8.bölüm Altyazılı izle 480p, 720p, 1080p kalite yönergelerimizden (Spartacus 3.sezon 8.bölüm) diziyi ve bölümü seyredebilirsiniz. "Spartacus 3.sezon 8.bölüm" 22 Mart 2013 de Spartacus 3. Sezon 8. Bölüm Separate Paths ismi ile yayındandı. Bu hafta yayınlanan bölümde bayağı bir gelişme oldu. Bu bölümde Crixus Spartacus ile konuşarak ordudan ayrıldı. Spartacuk kadın ve çocukları yanına alarak Alp dağlarına doğru gidiyor. Crixus, Agron ve Nevia Roma’ya saldırı düzenlemeye başlıyorlar. Bu arada Spartacus 3. Sezon 8. Bölüm ‘de Crassus komutasındaki ordu heryeri yakıp yıkarak isyancıların üstüne doğru gitmeye başlıyor. Bu savaşta Crixus ölüyor. Spartacus’ü kışkırtmak için savaşta ölen Crixus’un kafası gönderilir. Tiberius ve Sezar’ın arasındaki çatışma giderek daha da fazla ateşlenir. Sezon finaline yaklaştıkça dizinin gerilimi ve heyecanı katlanarak artmaya devam ediyor. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Spartacus 3.sezon 8.bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

8.7 IMDB Puanı 879 İzlenme
Spartacus 3.Sezon 7.Bölüm izle

Spartacus 3.sezon 7.bölüm izle Yabancı dizimiz Spartacus 3.sezon 7.bölüm full izle seçeneklerimizden Spartacus 3.sezon 7.bölüm Türkçe dublaj izle partlarmızdan ayrıca Spartacus 3.sezon 7.bölüm Altyazılı izle 480p, 720p, 1080p kalite yönergelerimizden (Spartacus 3.sezon 7.bölüm) diziyi ve bölümü seyredebilirsiniz. "Spartacus 3.sezon 7.bölüm" 15 Mart 2013 tarihinde yayınlanan Mors Indecepta isimi ile yayınlan Spartacus 3. Sezon 7. Bölüm ABD’de bu sezonun en çok izlenen bölümü oldu. Crassus’un yaptığı planlar işe yarayınca Spartacus ve diğer isyancı köleler karlı bir vadinin ortasında sıkışıp kalırlar. Crixus kaçış yöntemlerin başarısız olmasın suçlusunun Spartacus olduğunu düşünüp onunla kavga eder. Spartacus ve ordusunun iç karışıklığından haberdar olan Crassus 3. sezon 7. Bölüm ’de bu durumdan daha fazla faydalanmak için planlar kurmaya devam etti. Spartacus hem Crixus’un sürekli huzursuzluk çıkarması hem de karda sıkışıp kalmaları gibi onları yavaşlatan sebeplere çare aramaya koyuldu ama bu sefer bu işin içinden zor sıyrılacak gibi duruyor. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Spartacus 3.sezon 7.bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

8.7 IMDB Puanı 893 İzlenme
Spartacus 3.Sezon 6.Bölüm izle

Spartacus 3.sezon 6.bölüm izle Yabancı dizimiz Spartacus 3.sezon 6.bölüm full izle seçeneklerimizden Spartacus 3.sezon 6.bölüm Türkçe dublaj izle partlarmızdan ayrıca Spartacus 3.sezon 6.bölüm Altyazılı izle 480p, 720p, 1080p kalite yönergelerimizden (Spartacus 3.sezon 6.bölüm) diziyi ve bölümü seyredebilirsiniz. "Spartacus 3.sezon 6.bölüm" 8 Mart 2013 tarihinde Spoils of War adıyla yayınlan Spartacus 3. Sezon 6. Bölüm Crassus’un şehri ele almak için şehre saldırmaya başlıyor. Gannıcus kendini Sybel ile bir ahırda sıkışmış olarak bulur. Zafer kazanan Cassus oğluyla kıyımdan beri kötü olan arasına bir parça düzeltebilir umuduyla Tiberius’a sezar için bir kutlama düzenleme görevini verir. 3. Sezon 6, bölüm ‘de Sezar mükemmel manipülasyon yeteneği sayesinde Sinessa rahatlıkla geri alınır. Crassus kendisine yardımcı olan hain Leata’yı altın ile ödüllendir. Dizinin en epik sava sahnesinin çekildiği bölümde yönetmen koltuğuna Mark Beesley oturdu. Spartacus’un bu bölümü dizi tarihinin en iyi birkaç bölümünden biri olarak diziyi başka bir seviyeye taşıdı. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Spartacus 3.sezon 6.bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

8.7 IMDB Puanı 787 İzlenme
Spartacus 3.Sezon 5.Bölüm izle

Spartacus 3.sezon 5.bölüm izle Yabancı dizimiz Spartacus 3.sezon 5.bölüm full izle seçeneklerimizden Spartacus 3.sezon 5.bölüm Türkçe dublaj izle partlarmızdan ayrıca Spartacus 3.sezon 5.bölüm Altyazılı izle 480p, 720p, 1080p kalite yönergelerimizden (Spartacus 3.sezon 5.bölüm) diziyi ve bölümü seyredebilirsiniz. "Spartacus 3.sezon 5.bölüm" 1 Mart 2013 tarihinde Blood Brothers adıyla yayınlanan Spartacus 3. Sezon 5. Bölüm de Spartacus Crixus ile aralarında yaşanan çatışma yüzünden ikinci komutanlık görevini onun elinden alır ve yerine çokça güvendiği bir isim olan Gannicus’u ikinci komutan ilan eder. Tiberius yakın arkadaşının ölümünün etkisini hala üzerinden atamamıştır ve kendini suçlamaya devam eder. Spartacus Crixus’a olan güveni kırılmıştı ve onu test etmek için arkadaşını arkada bırakmaya karar verir. Spartacus 3. Sezon 5. Bölüm Sezar’ın daha önce yaptığı ayaklanmaların sonucunu gördük. Bu ayaklanmaların getirdiği sonuçlardan en çok Agron, Saxa ve Donar’ın etkilendiğini gördük. Spartacus Kilikyalı korsanların kendisini ve ordusunu Crassus’a sattığını öğrenir. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Spartacus 3.sezon 5.bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

8.7 IMDB Puanı 797 İzlenme
Spartacus 3.Sezon 4.Bölüm izle

Spartacus 3.sezon 4.bölüm izle Yabancı dizimiz Spartacus 3.sezon 4.bölüm full izle seçeneklerimizden Spartacus 3.sezon 4.bölüm Türkçe dublaj izle partlarmızdan ayrıca Spartacus 3.sezon 4.bölüm Altyazılı izle 480p, 720p, 1080p kalite yönergelerimizden (Spartacus 3.sezon 4.bölüm) diziyi ve bölümü seyredebilirsiniz. "Spartacus 3.sezon 4.bölüm" 22 Şubat 2013 tarihinde Decimation ismi ile yayınlanan Spartacus 3. Sezon 4. Bölüm Tiberius açısından üzücü gelişmelere sebep oldu. Tiberius babasından habersiz olarak ve onun emirlerine karşı yaptığı saldırı yüzünden babası Crassus tarafından bütün ordusu kıyıma uğratıldı. Tiberius bu olayda en çok en yakın arkadaşının da öldüğünü öğrenince üzülür. 3. Sezon 4. Bölüm de Sezar gizli kıyafetlerle köle ordusunun arasına sızar ve yaptığı entrikalarla Spartacus ile Crixus’un arasının açılmasına neden olur. Çıkardığı ufak çaplı iç karışıklığın kendi işine geleceğini bildiği için Sezar halinden son derece memnundur. Spartacus büyük isyana hazırlanırken Crixus ile arasında olan gerginliğe bir şekilde son vermek zorunda olduğunun farkındadır. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Spartacus 3.sezon 4.bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

8.7 IMDB Puanı 887 İzlenme
Spartacus 3.Sezon 3.Bölüm izle

Spartacus 3.sezon 3.bölüm izle Yabancı dizimiz Spartacus 3.sezon 3.bölüm full izle seçeneklerimizden Spartacus 3.sezon 3.bölüm Türkçe dublaj izle partlarmızdan ayrıca Spartacus 3.sezon 3.bölüm Altyazılı izle 480p, 720p, 1080p kalite yönergelerimizden (Spartacus 3.sezon 3.bölüm) diziyi ve bölümü seyredebilirsiniz. "Spartacus 3.sezon 3.bölüm" 8 Şubat 2013 tarihinde Men of Honor ismiyle yayınlana Spartacus 3. Sezon 3. Bölüm Spartacus’un Kilikyalı korsanlarla ticaret yapmaya başlamalarıyla başlar. Tiberius kendine babasına kanıtlama isteğiyle babasından habersiz Spartacus’e saldırır fakat bu saldırı başarısızlıkla sonuçlanır ve Spartacus 3. Sezon 3. Bölüm de Tibereus isyancıları tarafından esir alınır. Tibereus’un isyancılara katılan eski bir arkadaşı onu gizli bir şekilde serbest bırakır. Spartacus zor durumda olduğu için Kilikyalı korsanların şartlarını kabul eder. Bu arada Nevia Gannicus'un yakın bir arkadaşını öldürür. Tarihsel bir olayın senaryolaştırıldığı efsane dizi Spartacus’un bu bölümünü John Fawcett yönetti. Dizinin bu bölümü de hemen hemen yayınlanan her bölüm gibi IMDb’den 8. Üstünde puan aldı. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Spartacus 3.sezon 3.bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

8.7 IMDB Puanı 999 İzlenme
Spartacus 3.Sezon 2.Bölüm izle

Spartacus 3.sezon 2.bölüm izle Yabancı dizimiz Spartacus 3.sezon 2.bölüm full izle seçeneklerimizden Spartacus 3.sezon 2.bölüm Türkçe dublaj izle partlarmızdan ayrıca Spartacus 3.sezon 2.bölüm Altyazılı izle 480p, 720p, 1080p kalite yönergelerimizden (Spartacus 3.sezon 2.bölüm) diziyi ve bölümü seyredebilirsiniz. "Spartacus 3.sezon 2.bölüm" 1 Şubat 2013 de Wolves at the Gate ismiyle yaynlanan 3. Sezon 2. Bölüm pek çok gelişmenin yaşandığı bir bölüm oldu. Bu bölümde Spartacus ve ordusu şehri ele geçirmeyi başardılar. İsyancılar fethedilen şehrin halkını öldürmek istese de Spartacus buna karşı çıkar ve şehrin vatandaşlarını esir almaya karar verir. Spartacus 3. Sezon 2. bölüm de Sezar ve Crassus'un oğlu Tiberius arasında gerilim iyice büyür ve çatışmaya dönüşür. Bu durumdan rahatsız olan Crassus imparator unvanını getirir ve Sezar’a karşı büyük bir ordu toplar. Bu karışıklık Spartacus’e ele geçirdiği şehirde rahatça kışı geçirme imkanı sağlamıştır. Oldukça heyecanlı geçen bu bölüm IMDb’den 8,8 puan aldı. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Spartacus 3.sezon 2.bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

8.7 IMDB Puanı 1,280 İzlenme
Spartacus 3.Sezon 1.Bölüm izle

Spartacus 3.sezon 1.bölüm izle Yabancı dizimiz Spartacus 3.sezon 1.bölüm full izle seçeneklerimizden Spartacus 3.sezon 1.bölüm Türkçe dublaj izle partlarmızdan ayrıca Spartacus 3.sezon 1.bölüm Altyazılı izle 480p, 720p, 1080p kalite yönergelerimizden (Spartacus 3.sezon 1.bölüm) diziyi ve bölümü seyredebilirsiniz. "Spartacus 3.sezon 1.bölüm" 25 Ocak 2013 tarihinde Enemies of Rome ismiyle yayınlan Spartacus 3. Sezon 1. Bölüm de Spartacus ve adamları kölelerin barınabileceği bir şehre ihtiyaç duyulduğunu düşünerek bu fikri Crixus, Agron ve Gannicus'a anlatırlar. Diğer yandan da Crassus’un Spartacus’e karşı bir odunun başına getirilmesi Spartacus cephesinde zorluklara neden olmaktadır. Fakat 3. Sezon 1. Bölüm Furius ve Cossinius isyancı köle ordusununum yakalayamadığı bir bölüm oluyor. Spartacus bir kasabayı ele geçirmeye karar verir. Bu bölüm senatonun Roma’dan kendilerine tehlikeye sokabilecekleri gerekçesiyle korkmaya başlıyor. Metellus’un adil bir düelloda öldürülmesi senato için pahalıya patlamıştır. Bu kadar önemli bir adama kaybettikleri için senato adımlarını daha dikkatli atmaya karar vermiştir. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Spartacus 3.sezon 1.bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

8.7 IMDB Puanı 1,829 İzlenme

Full Film izle

Film izle

Hd Film izle

2017 filmleri izle

Yerli Film izle

hizlifullfilmizle.com Filmi Hd izleme Siteniz

Filmi FuLL izleme Siteniz hizlifullfilmizle.com

Film izleme Ve Hd Film izleme Sitesi

hizlifullfilmizle.com

Spartacus 3.Sezon 10.Bölüm izle