Sırala

Türler

Tür:

Supernatural

224 film bulundu
Supernatural 10.Sezon 23.Bölüm izle

Supernatural 10.Sezon 23.Bölüm izle Yabancı dizimiz Supernatural 10.Sezon 23.Bölüm full izle seçeneklerimizden Supernatural 10.Sezon 23.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (Supernatural 10.Sezon 23.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. Sam ve Dean Winchester kardeşlerin dünyayı dolaşarak canavar, şeytan ve tanrı öldürmeye çalıştığı bu dizide olağanüstü olaylar gerçekleşmeye devam etmektedir. Başına buyruk Dean heyecanla her bölüm olduğu gibi maceraya atılmaya koşarken Sam soğukkanlılığını koruyarak akıl oyunları ile olaylardaki sır perdelerini aralayarak kardeşine öncü olmaktadır. Babalarından miras aldıkları görevi hakkıyla yerine getiren bu iki kardeş Supernatural 10. sezon 23. Bölüm ile yine izleyicilerini merakla ekranın karşısına kilitlemeye devam edecekler. Korku ve heyecan dolu sahnelerin olduğu bu bölümde tanrı ile şeytanlar arasındaki çekişmeden çıkmaya çalışacaklar. Sam başını biraz olsun belaya soksa da kardeşi Dean’in işbirliği ile bu işin üstesinden gelebileceklerdir. Bakalım bu sefer av işini nasıl halledecekler. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Supernatural 10.Sezon 23.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

9.2 IMDB Puanı 428 İzlenme
Supernatural 10.Sezon 22.Bölüm izle

Supernatural 10.Sezon 22.Bölüm izle Yabancı dizimiz Supernatural 10.Sezon 22.Bölüm full izle seçeneklerimizden Supernatural 10.Sezon 22.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (Supernatural 10.Sezon 22.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. Sezonun son bölümü olması ve Dean’ın mühürden kurtulmasını bekleyen izleyicilerin merakla beklediği sahnelerden biri. Castiel’in melek oluşu ve Dean’nın onu mühürden kurtarması için büyüleri yapmak için cadılarla iş birliğine girdiği görülür. Crowley’in her ne kadar Dean’nın takımında olması onu lider olmasını engelleyen bir neden olarak görüyor. Bunun için Dean’nın eski haline dönmemesi için şeytanlaşmayı kabul etmiştir. Supernatural 10. Sezon 22. Bölüm finalinde cadılar, melekler, vampirler ve avcıların birleşmesi ile birlikte Metatron ve şeytanlarıyla savaş başlar. Fakat Crowley’in takım içindeki gizlilikleri Metatron’a bildirmesi ve onların yenmesini sağlaması için mücadele etmektedir. Savaş sonunda mühürlerden kurtulan Dean ve takımı melekler ile normal yaşamlarına uğurlandılar. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Supernatural 10.Sezon 22.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

9.2 IMDB Puanı 376 İzlenme
Supernatural 10.Sezon 21.Bölüm izle

Supernatural 10.Sezon 21.Bölüm izle Yabancı dizimiz Supernatural 10.Sezon 21.Bölüm full izle seçeneklerimizden Supernatural 10.Sezon 21.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (Supernatural 10.Sezon 21.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. Charlie’nin ölmesi ile birlikte Rowena’nın yaşadığı hüzünlü sahnelerden biri. Charlie, Dean’ı cehennem derinliklerinden kurtararak mühründen kurtulması için Metatron ile mücadele vermişti. Gücünün yetersiz kalması ve tek başına mücadele edememesi onu ölümüne neden oldu. Sam ve Dean arasındaki ilişki bu ölümden sonra bitebilir mi? Çünkü Sam çağrı büyüsüne gitmemiş ve Charlie’yi orada tek başına bırakmıştı. Superbatural 10. Sezon 21. Bölüm sahnesinde Cass’ın verilen çağrı büyüsüne yetişememesi, Sam’ın çağrı büyüsü verilmesine rağmen gitmemesi, Dean’ın koruma büyüsünü geçemeyişi Metatron’nun Charlie’yi öldürmesine ve cehennemin derinliklerine hapsetmesine neden oldu. Peki, oradan kurtulması için bir çözüm yolu yok muydu? Bunun için avcılar, vampirler, cadılar ve melekler takım olmalıydı. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Supernatural 10.Sezon 21.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

9.2 IMDB Puanı 382 İzlenme
Supernatural 10.Sezon 20.Bölüm izle

Supernatural 10.Sezon 20.Bölüm izle Yabancı dizimiz Supernatural 10.Sezon 20.Bölüm full izle seçeneklerimizden Supernatural 10.Sezon 20.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (Supernatural 10.Sezon 20.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. Bu bölümde Cass’ın doğum günü kutlaması yapılacaktı. Dean ve Sam’ın düzenlediği bu güzel parti ile eğlenceli ve sorunsuz bir gün geçirmek istiyorlardı. Bu partiye meleklerinde çağrılmasıyla beraber görsel şölen başlayacaktı. Asıl amaç; Metatron ile girilecek savaşta meleklerden yardım istemekti. Baş meleklerin melek kılıçlarıyla savaşta yanlarında yer alması onları güvende hissettirecekti. Supernatural 10. Sezon 20. Bölüm de Sam’ın bir avcı olması ve takımından yardım alması için onlarında partiye çağırılması gerektiğini düşünüyordu. Fakat onu vampirler, melekler arasında gördüklerinde avcılıkla olan bağlantısı kesilebilirdi. Ama Metatron’a karşı onlarında yardım desteğine ihtiyaçları vardı. Dean ile bunu yapabilir miydi? Cass’ın sürpriz doğum günü yeni kapılar açacağa benziyor. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Supernatural 10.Sezon 20.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

9.2 IMDB Puanı 372 İzlenme
Supernatural 10.Sezon 19.Bölüm izle

Supernatural 10.Sezon 19.Bölüm izle Yabancı dizimiz Supernatural 10.Sezon 19.Bölüm full izle seçeneklerimizden Supernatural 10.Sezon 19.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (Supernatural 10.Sezon 19.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. Tanrı’nın gelişi beklenirken Magnus’un gelmesi ve iki tarafı çekişmeli bir mücadele içine sokması izleyicileri kızdıracağa benziyor. Fakat ilginç olan yer iki tarafta Magnus’a saldırması ile birlikte onu yok etmeleriydi. Manus’un ölümünden sonra Metatron ve şeytanları, vampirler arasında bir savaş yapmadan dağıldılar. Dean ve Sam birlikte Arafa geçmek isteyecekler. Bu geçişleri onlar için tehlikeli olacaktır. Supernatural 10. Sezon 19. Bölüm de Rowena ile Sam arasındaki dostluk ilerleyecek gibi görünüyor. Onların birbirleri arasındaki bağ cadıları ve avcıları bir araya getirebilir. Bu birliktelik ile Metatron ile takım şeklinde savaşıldığında onun mühürlerinden kurtulabilirler. Bunun için koruma büyüsüne ihtiyaç duyulacak. Bunun içinde cadılardan yardım alınarak kapılardan geçilecek. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Supernatural 10.Sezon 19.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

9.2 IMDB Puanı 497 İzlenme
Supernatural 10.Sezon 18.Bölüm izle

Supernatural 10.Sezon 18.Bölüm izle Yabancı dizimiz Supernatural 10.Sezon 18.Bölüm full izle seçeneklerimizden Supernatural 10.Sezon 18.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (Supernatural 10.Sezon 18.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. Supernaturel 10. Sezon 18. Bölüm uzun zamandır ortalarda olmayan Charlie ve onun çantası içerisinde ki sır dolu kitap üzerine kurgulu bir bölümdür. Charlie çantasında ki tehlikeli kitap yüzünden takip edilmektedir. Sam ve Casteal Metatron u konuşturmaya çalıştırmaktadırlar. Charlie peşinde ki tehlikeli aile tarafından vurulmuştur ve Sam ve Dean e sığınmıştır. O gizemli kitapta Dean’in Kabilin mühründen nasıl kurtulacağı yazmaktadır. Bu kitap lanetler kitabıdır. Bir aile kitabın peşindedir ve bir şekilde kitabı takip edebilmektedirler. Tarikatlar, cadılar ve Vatikan bu lanetler kitabını kullanmıştır. Dean bu kitaptan etkilenmiştir. Dean, Sam, Charlie Stynelar tarafından saldırıya uğrar. Stynelar Dean i bulur ve takip ederek diğerlerine ulaşır. Kitabı istemektedirler. Sam kitabı ateşe atar. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Supernatural 10.Sezon 18.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

9.2 IMDB Puanı 370 İzlenme
Supernatural 10.Sezon 17.Bölüm izle

Supernatural 10.Sezon 17.Bölüm izle Yabancı dizimiz Supernatural 10.Sezon 17.Bölüm full izle seçeneklerimizden Supernatural 10.Sezon 17.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (Supernatural 10.Sezon 17.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. Dean ve Sam Winchester kardeşlerin maceraları bu bölümde de devam ediyor. Dean zor günler geçirmektedir, Kabilin mührü git gide Dean ı etkisi altına almaktadır. Dean kâbuslar görmeye başlamıştır ve yavaş yavaş gerçek dünyadan uzaklaşmaktadır. Casteal ve Sam Dean’i kurtarmak için medyuma giderler. Cennete ki tek adamları Bobby’dir ve Bobby’i kullanarak Metatrona ulaşmaya çalışmaktadırlar. Bobby’e cennetin kapısını açtırıp cennete sızarak Metatronu kaçırmak istemektedirler. Metatron Tanrının yazıcısı olarak Kabilin mührünü nasıl kaldıracağını bildiğini düşünmektedirler. Metatronu kaçırırlar Metatron bir şey anlatmamakta ısrarcıdır. Diğer taraftan Rovena kötülük peşindedir ve Dean’in yanına gider fakat Dean güçlenmiştir Rovenanın büyüsünden etkilenmez. Bobby Sam’a mektup bırakmıştır. Supernaturel 10. Sezon 17. Bölüm beğeninize sunulmuştur. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Supernatural 10.Sezon 17.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

9.2 IMDB Puanı 375 İzlenme
Supernatural 10.Sezon 16.Bölüm izle

Supernatural 10.Sezon 16.Bölüm izle Yabancı dizimiz Supernatural 10.Sezon 16.Bölüm full izle seçeneklerimizden Supernatural 10.Sezon 16.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (Supernatural 10.Sezon 16.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. Bu bölümde şeytan ile savaş verilmesi ve normal insanların bu mücadelelerden korunması için Tanrı’nın inmesi bekleniyordu. Winchesterlar, Tanrı’nın inip şeytan ile olan savaşın durdurulması için harekete geçene kadar bulundukları bölgeyi takım halinde korumaya yemin etmişlerdi. Bu öğrenen Dean, Sam, Crowley, Craies, Charlie onlara yardım için bulundukları bölgeye gitme kararı almışlardı. Supernatural 10. Sezon 16. Bölüm de toplu halde Metatron ve yaratıklarıyla olan savaş izleyicileri ekran başına toplayacak gibi duruyor. Mühürlerden kurtulmak ve yeniden normal insana dönüşmek için bu savaşa girip kazanmaları gerekiyordu. Peki, Tanrı kimden tarafta olacaktı? Metatronun’nun büyüleri ve oynadığı oyunların tuzağına düşmeden nasıl bu savaştan galip çıkılabilirdi? Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Supernatural 10.Sezon 16.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

9.2 IMDB Puanı 384 İzlenme
Supernatural 10.Sezon 15.Bölüm izle

Supernatural 10.Sezon 15.Bölüm izle Yabancı dizimiz Supernatural 10.Sezon 15.Bölüm full izle seçeneklerimizden Supernatural 10.Sezon 15.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (Supernatural 10.Sezon 15.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. Supernaturel 10. Sezon 15. Bölüm gizemli kadın cinayetiyle başlar. Kurbanın bedenindeki bütün kan emilmiş ve iliklere kadar kurumuştur. Sam ve Dean cinayetleri araştırmak için olay yerine giderler. Sam sürekli Kabilin mührünü Dean’dan nasıl ayıracağını düşünmektedir ve her fırsatta bunun araştırmasını yapmaktadır. Dean ve Sam Olay yerine gittiklerinde cinayeti işleyen askerinde kendini yakarak öldürdüğünü öğrenirler ve işler iyice karışmıştır. İyi insan olan askerler evlerine son dönüşlerinde farklı dönmüşlerdir. Bu askerler en son mezarlıktaki tutsakları kurtarmaya gitmişlerdir. Cole’un yardımıyla askere ulaşırlar fakat Cole’unda içine yaratık girmiştir. Dean yaratığı Cole’un içinden çıkartır ve öldürür. Fakat Cole'nun arkadaşı Kit'i kurtaramazlar ve öldürmek zorunda kalırlar. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Supernatural 10.Sezon 15.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

9.2 IMDB Puanı 392 İzlenme
Supernatural 10.Sezon 14.Bölüm izle

Supernatural 10.Sezon 14.Bölüm izle Yabancı dizimiz Supernatural 10.Sezon 14.Bölüm full izle seçeneklerimizden Supernatural 10.Sezon 14.Bölüm Altyazılı izle kalite seçerek (Supernatural 10.Sezon 14.Bölüm) diziyi ve bölümü seyredin. İdam cezasına çarptırılmış bir mahkûm olan Tommy Kabil tarafından öldürülür. Sam ve Dean Wincestar olayı araştırmak için dedektif rolüyle hapishaneye giderler. Olayın büyü ya da bir hayalet olduğunu düşünürler. Ve araştırma soncunda Kabil olduğunu anlarlar, Kabil geri dönmüştür. Cehennem kralı Crowley annesi Rovena ile birlikte küçük çaplı şeytanlarla uğraşmaktadırlar. Rovena Wincestar kardeşlerin oğlunun zaafı olduğunu düşünmektedir. Dean ve Sam kardeşler Kabilin neden katilleri topladığını anlamaya çalışmaktadırlar. Casteal Kabili bulur, mühür olmadığı halde Kabil öldürme güdüsünü durduramamaktadır açlık çekmektedir katilleri, dövüşçüleri ve hırsızları tercih eder. Dean Kabili öldürmek için peşine düşer. Fakat Sam ve Casteal buna karşı çıkar. Kabili öldürebilen bıçak Crowleydedir ve Dean bıçağı ondan ister. Kabilin peşinde olduğu sıradaki kurbanı öğrenirler ve onun yanına giderek Kabili beklerler. Dean Kabili öldürür. Supernaturel 10. Sezon 14. Bölüm Dean Wincestarın Kabili öldürmesiyle son bulur. Yabancı diziler sayfamız ayfilmizle.net sizlere (Supernatural 10.Sezon 14.Bölüm) isimli yabancı diziler kısmından izleme keyfi sundu.

9.2 IMDB Puanı 364 İzlenme

Full Film izle

Film izle

Hd Film izle

2017 filmleri izle

Yerli Film izle

hizlifullfilmizle.com Filmi Hd izleme Siteniz

Filmi FuLL izleme Siteniz hizlifullfilmizle.com

Film izleme Ve Hd Film izleme Sitesi

hizlifullfilmizle.com

Supernatural 10.Sezon 23.Bölüm izle