X
X
X
X
Mezarcı 2017 full hd tek parça 1080p izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
2 Yorum 503 Görüntülenme

Mezarcı 2017 full hd tek parça 1080p izle

Mezarcı 2017 full hd tek parça 1080p izle Yerli yapımla izleyicilerin karşısına 4 Ağustos 2017’de çıkacak Mezarcı full izle filminin yönetmenliğini Talip Karamahmutoğlu üstleniyor. Almanya’ya giderek yeni bir yaşama başlama arzusunda olan Ejder burada mezarcılık mesleği üzerinde uzmanlaşmış ve bu meslekle hayatını kazanmaya başlamıştır. Günün birinde babasının vefat etmesiyle Ejder’in Almanya’da sürdürdüğü yaşam da altüst olacaktır. Memleketine geri dönen genç adam köyünde pek çok yatırımcının projeleri olan yaşam alanlarıyla karşılaşır. Almanya’daki mezarcılık mesleğinden kazandığı birikimlerle köyünde bir proje gerçekleştirmeye karar verir. Mezarcı tek part izle filmiyle Ejder’in projesi köyün zenginlerine vefat ettikleri zaman ölümsüzlük simgesi olan zeytin ağaçlarının altında bir mezar sunmaktır. Proje üzerinde çalışan Ejder köye yerleşen Bektaş adlı adamın hikayesiyle derinden sarsılacaktır.
Uyarı: Filmi oynatabilmek için en az 1 yorum yapmanız gerekmektedir. İyi seyirler dileriz.
Henüz içerik eklenmemiş.

Google Aramaları ile 4ia.net'e Gelinen Filmler

 • mezarcı full izle (1)
 • mezarcı izle (2017) yerli filmini full hd mezarcı izle (2017) yerli filmini (1)
 • yerlifilm izle (1)
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Mezarcı 2017 full hd tek parça 1080p izle


  Yerli yapımla izleyicilerin karşısına 4 Ağustos 2017’de çıkacak Mezarcı full izle filminin yönetmenliğini Talip Karamahmutoğlu üstleniyor. Almanya’ya giderek yeni bir yaşama başlama arzusunda olan Ejder burada mezarcılık mesleği üzerinde uzmanlaşmış ve bu meslekle hayatını kazanmaya başlamıştır. Günün birinde babasının vefat etmesiyle Ejder’in Almanya’da sürdürdüğü yaşam da altüst olacaktır.

  Memleketine geri dönen genç adam köyünde pek çok yatırımcının projeleri olan yaşam alanlarıyla karşılaşır. Almanya’daki mezarcılık mesleğinden kazandığı birikimlerle köyünde bir proje gerçekleştirmeye karar verir. Mezarcı tek part izle filmiyle Ejder’in projesi köyün zenginlerine vefat ettikleri zaman ölümsüzlük simgesi olan zeytin ağaçlarının altında bir mezar sunmaktır. Proje üzerinde çalışan Ejder köye yerleşen Bektaş adlı adamın hikayesiyle derinden sarsılacaktır.

  Yorumlar (2)

  Full Film izle

  Film izle

  Hd Film izle

  2017 filmleri izle

  Yerli Film izle

  hizlifullfilmizle.com Filmi Hd izleme Siteniz

  Filmi FuLL izleme Siteniz hizlifullfilmizle.com

  Film izleme Ve Hd Film izleme Sitesi

  hizlifullfilmizle.com